PRZYWITANIE
JAK TU DUSZNO
Dusza moja się uniosła.
Z łoża swego zimowego.
Nie sądziła, że jest wiosna.
Że zobaczy coś takiego.
W swym podziwie i zachwycie.
Tak wysoko uniesiona.
Zobaczyła mianowicie.
Wiele dusz ze swego grona.
Nigdy przedtem tak nie miała.
Nie sądziła, że tak może.
Wszystkie dusze przywitała.
W tej wiosennej miłej porze.
Witam wszystkich na tym forum.
Jestem duszą bardzo młodą.
Pełna jestem też humoru.
Skropionego zimną wodą.
Marian Adonajski
Komentarze (7)
Świetne przywitanie duszyczek wszelakich :) Fajnie, że Twojej humor dopisuje, 5 :)
Świetny wiersz :) Świetny warsztat, rymy dobre, płynnie... zazdroszczę :) 5 (kto dał 1???)
Jakiś debil. Trolling na Opowi to plaga.
Świetny wiersz! :)
Bardzo przyjemny 5 :)
Super wierszyk :-D bardzo milutki :-) również cię witam ;-) 5
Bardzo urokliwe, lekkie i przyjemne, aż mi się jakoś lżej na duszy zrobiło. ;) 5 to jedyna ocena, jaką mogę wziąć w tym wypadku pod uwagę :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania