PRZYWITANIE

JAK TU DUSZNO

 

Dusza moja się uniosła.

Z łoża swego zimowego.

Nie sądziła, że jest wiosna.

Że zobaczy coś takiego.

 

W swym podziwie i zachwycie.

Tak wysoko uniesiona.

Zobaczyła mianowicie.

Wiele dusz ze swego grona.

 

Nigdy przedtem tak nie miała.

Nie sądziła, że tak może.

Wszystkie dusze przywitała.

W tej wiosennej miłej porze.

 

Witam wszystkich na tym forum.

Jestem duszą bardzo młodą.

Pełna jestem też humoru.

Skropionego zimną wodą.

 

Marian Adonajski

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • KarolaKorman 23.03.2016

    Świetne przywitanie duszyczek wszelakich :) Fajnie, że Twojej humor dopisuje, 5 :)

  • Neurotyk 23.03.2016

    Świetny wiersz :) Świetny warsztat, rymy dobre, płynnie... zazdroszczę :) 5 (kto dał 1???)

  • Johnny2x4 23.03.2016

    Jakiś debil. Trolling na Opowi to plaga.

  • Johnny2x4 23.03.2016

    Świetny wiersz! :)

  • Billie 23.03.2016

    Bardzo przyjemny 5 :)

  • elenawest 23.03.2016

    Super wierszyk :-D bardzo milutki :-) również cię witam ;-) 5

  • alfonsyna 23.03.2016

    Bardzo urokliwe, lekkie i przyjemne, aż mi się jakoś lżej na duszy zrobiło. ;) 5 to jedyna ocena, jaką mogę wziąć w tym wypadku pod uwagę :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania