Monia↔Hmm... czasami "nieskazitelna biel" zatraca czujność. Bywa, że trochę "pętli" potrzebne,
dla wzmocnienia, by w razie nieprzewidywalnych zdarzeń, szansa przeciwdziałań, była znaczniejsza, gdyż czasami w "ciepłych krajach" → "zimno"
Przeważnie lubię zinterpretować, nawet "od czapy" niż tylko... ładny itp.
Pozdrawiam?:)
Dekaos Dondi Mam podobnie,więc wiem o czym piszesz.Według mnie wiersze nie są po to,aby interpretować co autor miał na myśli,czasem te rozumowanie od "czapy" sprawia,że w jakimś stopniu trafiamy w sedno tekstu.Dzięki za opinię pozdro ?.
Ptaki to biegacze którzy wybiegli wypełzli w powietrze z dość prozaicznych powodów, ale lot , chyba ptaki kochają swój lot, a my to poeci, - twój tekst jest bardzo fajny
Komentarze (16)
Chyba się wkradła literówka "nieskazitelna", a wiersz bardzo przyjemny :)
Literówka już poprawiona ?.Dzięki za komentarz i ocenę pozdro ?.
Monia↔Hmm... czasami "nieskazitelna biel" zatraca czujność. Bywa, że trochę "pętli" potrzebne,
dla wzmocnienia, by w razie nieprzewidywalnych zdarzeń, szansa przeciwdziałań, była znaczniejsza, gdyż czasami w "ciepłych krajach" → "zimno"
Przeważnie lubię zinterpretować, nawet "od czapy" niż tylko... ładny itp.
Pozdrawiam?:)
Dekaos Dondi Mam podobnie,więc wiem o czym piszesz.Według mnie wiersze nie są po to,aby interpretować co autor miał na myśli,czasem te rozumowanie od "czapy" sprawia,że w jakimś stopniu trafiamy w sedno tekstu.Dzięki za opinię pozdro ?.
Monia↔No i oczywiście skojarzenie z dawnym filmem↔"Ptaki":)
Ptaki to biegacze którzy wybiegli wypełzli w powietrze z dość prozaicznych powodów, ale lot , chyba ptaki kochają swój lot, a my to poeci, - twój tekst jest bardzo fajny
Dzięki za komentarz coś w tym jest pozdrawiam ;)
Ten wiersz to... Sztuka nowoczesna nie jest dla mnie
Ok rozumiem w każdym bądź razie dzięki za wizytę pozdrawiam 😉.
Jakby ktoś brał ślub;)
Fajnie się czyta. Daję 5 :)
Ciekawe skojarzenie nie powiem,że nie ;)).Dzięki za zajrzenie pozdro 😉.
Monia :)
Niczym haiku . Krótkie i pełne treści . Esencja przesłania . Lubię takie treści .
Nie ukrywam,że do krótszych form jest mi bliżej.Lubię zawrzeć istotne dla tekstu treści w kilku wersach.Fajnie,że się spodobało pozdro ;)
Minimalistyczny, aczkolwiek wyrazisty tekst. Pozdrawiam :)
Dzięki za wizytę pozdrawiam 😊.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania