Twój wiersz jest równocześnie tak przykry, ale tak piękny w słowach, którymi operujesz. Bardzo tęskniłam za Twoimi wierszami, nawet sobie nie wyobrażasz, jak silnie zawsze na mnie oddziałują. Mam nadzieję, że teraz będziesz publikować częściej i że powoli wszystko sobie układasz w głowie. Zostawiam wielką piąteczkę :)
Już pierwszy wers mnie ujął, podoba mi się, to uczucie, że nasza miłość nie powinna istnieć, że nie możemy sobie na nią pozwolić, a jednak istnieje. Przynajmniej to poczułam podczas czytania. Świetne!
Komentarze (7)
Jest to ciekawe.
Cieszę się, że zaciekawiałam. ;)
Piękne. Brzmiało tak melancholijnie. Z uczuciem; 5:)
Miło mi, że się spodobało. :)
Twój wiersz jest równocześnie tak przykry, ale tak piękny w słowach, którymi operujesz. Bardzo tęskniłam za Twoimi wierszami, nawet sobie nie wyobrażasz, jak silnie zawsze na mnie oddziałują. Mam nadzieję, że teraz będziesz publikować częściej i że powoli wszystko sobie układasz w głowie. Zostawiam wielką piąteczkę :)
Dziękuję. Niezmiernie mi miło, że poruszyłam. :)
Już pierwszy wers mnie ujął, podoba mi się, to uczucie, że nasza miłość nie powinna istnieć, że nie możemy sobie na nią pozwolić, a jednak istnieje. Przynajmniej to poczułam podczas czytania. Świetne!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania