.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Alicja 15.05.2016

    Jest to ciekawe.

  • ausek 16.05.2016

    Cieszę się, że zaciekawiałam. ;)

  • NataliaO 15.05.2016

    Piękne. Brzmiało tak melancholijnie. Z uczuciem; 5:)

  • ausek 16.05.2016

    Miło mi, że się spodobało. :)

  • Rasia 16.05.2016

    Twój wiersz jest równocześnie tak przykry, ale tak piękny w słowach, którymi operujesz. Bardzo tęskniłam za Twoimi wierszami, nawet sobie nie wyobrażasz, jak silnie zawsze na mnie oddziałują. Mam nadzieję, że teraz będziesz publikować częściej i że powoli wszystko sobie układasz w głowie. Zostawiam wielką piąteczkę :)

  • ausek 16.05.2016

    Dziękuję. Niezmiernie mi miło, że poruszyłam. :)

  • Shiroi Ōkami 19.06.2016

    Już pierwszy wers mnie ujął, podoba mi się, to uczucie, że nasza miłość nie powinna istnieć, że nie możemy sobie na nią pozwolić, a jednak istnieje. Przynajmniej to poczułam podczas czytania. Świetne!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania