Pustka i Przywiązanie.

Jednym z najgorszych uczuć ludzkich jest pustka i przywiązanie. Spotykasz się z kimś, śmiejesz, rozmawiasz, a potem nagle… *PAŁ* cisza. Cisza tak głośna, tak bardzo przerażająca. Siedzi w tobie. Wywołuje różne emocje. Patrzy na ciebie. Męczy cię.

Potem przychodzi przywiązanie.. .

Przywiązanie zostaje w naszych umysłach, sercach, duszach. Człowiek nagle odchodzi i wtedy nie wie co ma ze sobą zrobić, czym się zająć, z kim porozmawiać, z kimś się pośmiać.

Zostaje sam ze sobą, nie potrafiąc zrozumieć swojego stanu, swojego myślenia i emocji. Nie potrafi pojąć swoich uczuć i tego co właśnie się w nim dzieje. Dołuje. Wyniszcza. Wypala. Samotność.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Pierożki Gnoza 10 miesięcy temu

    Jak po Pał jest cisza to nic z tego nie będzie i tak.
    Nie przejmować się.

  • Pierożki Gnoza 10 miesięcy temu

    Zdjęcie masz ciekawe. Podoba mnie się.

  • Kinga Detz 10 miesięcy temu

    Dziękuję

  • Bettina 10 miesięcy temu

    Hallo,
    I jak to sie zakończylo? Pytaja pusta I przywiązanie.

  • Kinga Detz 10 miesięcy temu

    Trzeba już sobie samemu to wyobrazić najlepiej.

  • Bettina 10 miesięcy temu

    Kinga Detz
    Yhm..tak jak udostepnij Czyjes FB ì masz za darmo.

  • Kinga Detz 10 miesięcy temu

    Bettina nie pojmuje twojego toku rozumowania.

  • Bettina 10 miesięcy temu

    Kinga Detz
    Jak wszyscy co siedza dluzej, niz ja , na opowi pl

  • Kinga Detz 10 miesięcy temu

    Bettina no spoko

  • Bettina 10 miesięcy temu

    * myslenie I urojenia

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania