Pusty korytarz

Korytarz pusty

pozostały tylko krzesła

gwaru nie słychać

 

Ludzie gdzieś poszli

cisza wokoło

drzwiami wiatr stuka

 

Czekamy godzina wybije

czas juz do domu

by iść odpocząć

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • riggs 18.05.2017

    Dziwne, ale mnie się podoba 5. Czasem ciężko mi wyrazić dlaczego, więc bez wnikania- podoba mi się i już 5

  • piegusek07 18.05.2017

    dziekuje bardzo

  • Allfree 19.05.2017

    Dobre. Twój "pusty korytarz" przypomniał mi czas, w którym pustoszeje szkolny hol na koniec roku...ach ta nostalgia ;-)
    Piąteczka :-)

  • piegusek07 19.05.2017

    Dla mnie korytarz kojarzył się się z czymś innym ale dziękuję bardzo

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania