Puźna noc
Już jest puźno
by zobaczyć ciebie
by dotknąć ciebie
mały kawałek twojego ciała
noc już zastygła
a ty
gdzie jesteś
noc już ciemno
nie słyszę
twoich ust
nie widzę twoich oczu
jakby
nie widzialne wszystko
coś przykryło noc
jakiś niewidzialny płaszcz
już puźno
Komentarze (10)
PUŻNA
Może to tak celowo miało być. Mnie się w sumie podobało. Takie... Sama nie wiem jakie, ale fajne. Chyba trochę ukazuje emocje bohatera, może niedosłownie, ale tak głębiej. :)
dziękuję bardzo
Popraw sobie Puźna noc.
Tak pozatym jest ok.
wiem że tak wyszło ale niech tam ppozdrawiam serdecznie
Późna, na litość boską
Okropny https://m.youtube.com/watch?v=5e8XgvAZRf0
Okropny
Przepraszam znów się pomyliłam. Ale dyzleksja nie pomaga xD
Tina12 dysleksja*
No i słowniki w telefonach są po coś
Okropny
Lepiej się już nie kompromituję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania