qualzucht
jeszcze się kojarzy jeszcze
trochę
nim zdechnie czeźnieje
przez oczka słodkie nie dojrzysz nie dojrzy przez mgłę
psich lat a potem lata psie
razy
siedem ludzkich? nieb?
na ziemi
jeszcze się kojarzy jeszcze
trochę
nim zdechnie czeźnieje
przez oczka słodkie nie dojrzysz nie dojrzy przez mgłę
psich lat a potem lata psie
razy
siedem ludzkich? nieb?
na ziemi
Komentarze (20)
Kruchości i prawda, jak cios. Piękna para.
Analiza rozpadu, brak pewności co to miary czasu...
Ile zostało? Każdy by chciał wiedzieć. To by dużo ułatwiło.
Oj, jest taki odcinek Czarnego Lustra, gdzie aplikacja przy poznawaniu się ludzi pokazywała czas który para se sobą spędzi.
Dziękuję Jag :)
A wiem, wiem... Jeden z niewielu gdzie zakończenie było dobre. Takich się nie zapomina.
Roma Czarne Lustro, fakt. Jakie lustro, takie scenariusze. Ale szczerze...
Z ludzką naturą przestaje się to wydawać tylko filmem.
JagVetInte no i to troszkę przeraża.
Może zrobię sobie powrót do serialu - zachęciłeś.
Roma w kwietniu kolejny sezon, to dobry moment 🫡
JagVetInte a to nie wiedziałam. W taki przypadku - najlepszy.
JagVetInte Gościu jesteś OG!
Szanuje twoj talent.
Peace.
Tkors dzięki w ogóle, ale to wiersz Romy Mordeczko 🫡
JagVetInte chodziło mi o odniesienie
Masz klase
Widzę to.
Tkors a, to ja nie załapałem. Dzięki Tkors, miło mi 🫡
Bardzo oryginalny styl.
Dziękuję :)
Dobrze że o tym piszesz. Masz jakiegoś zwierzaka?
Dzięki Lotos :) suczkę mam, kundelkę. A Ty?
Roma Kotkę.
Lotos no to jesteśmy na przeciwległych stronach barykady xD
Roma No tak, miałem dwie kotki, ale jedna dwa lata temu odeszła z tego świata.
Lotos przykro mi
Masz język
Pozdrawiam
Mam :)
Pozdrawiam również.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania