Rachunki grozy (od lipca drożeją: prąd, woda, gaz, wywóz śmieci i tysiące innych towarów)
Bon ton z dawna w całej Polsce dobrze znany,
że stolicę zbudowano nie od razu,
lecz z dnia na dzień szkopski kundel w ryj kopany,
podniósł w górę ceny prądu, wody, gazu.
Bo piniendzy przecież nie ma i nie będzie,
więc drożyznę nam funduje rudy folksdojcz,
do kieszeni sięga ludzkiej coraz głębiej,
tak za głosy wsza dziękuje swym wyborcom.
Komentarze (20)
Boguś, nie chlej tyle.
To Dobranocka to Boguś?
Powinieneś nosić sombrero. Słońce destrukcyjnie działa mózg. No i na skórę. I uważaj, jak będzie ciemna to zaliczą cie do uchodźców z Afryki i sprawia Ci uczciwy łomot.
Jak rządził PiS, to taniało nawet gdy drożało. Z jednym się zgadzam: rudzi nie powinni piastować stanowisk, bo są z tym bardzo śmieszni, podobnie jak odzywając się nie pytani. Tyle że Tusk nawet nie jest rudy, ale wiadomo: rudego Żyda trzeba znaleźć sobie :D
Pozdrawiam :)
Za pis przez osiem lat nic tyle nie zdrożało tyle, ile nam menda zafunduje od 1 lipca. Strach się bać.
Dobranocka
Bo ci żyłka pęknie i sfajdasz się w majty.
Nareszcie nie drukują pustych pieniędzy.
Będzie normalnie.
NO!
Dobranocka . Zrób reset intelektualny, zażyj dwa czop, popij dużą ilością wody. Może Ci przejdzie.
Czop inaczej czopek
Dobranocka Podnieś ceny śrubek.
Dobranocka, cóż, zobaczymy. Różnicy się nie spodziewam wielkiej, ale PO teraz aby się wykazać na pewno narobi coś co bokiem nam wyjdzie...
Pobóg Welebor wolę nie myśleć, co ten zwariowany kundel obmyśli. Działalność jego bandy jest tak samo szkodliwa jak okupacja hitlerowska.
Dobranocka . Ģlupota ludzka nie zna granic.
Zmień dietę. Ta ci szkodzi. Chyba zanieczyszczona jest Pb, Hg.
Do jakiej Ty watahy należysz?
Od 1 lipca rachunki grozy.
Dobranocka Cieszę się, że i Ty dostaniesz po garbie.
Dobranocka, zależnie od kryterjów może tak się okazać. Ale za Hitlera przynajmniej był wiadomy wróg. Dzisiaj jest nim Polak dla Polaka. Sprytne...
Dokładnie Weleborze, trzydziestoletnia propaganda z połowy Polaków zrobiła głupców lub folksdojczów.
Ale generalnie potrzebna będzie kolejna dezanyfikacja wielbicieli rudego kundla. Bo to już nabrało charakteru sekty.
Tak. 8 lat tak gospodarkę naprawiali ( zabezpieczali własny interes) że teraz pozostali za to zapłacą.
Oj rudy wyciśnie z Ciebie ostatnie soki.
Ha, ha. Już się boisz?
Nadchodzą rachunki grozy. Kupiłeś taki piec? Zapłaczesz.
Nie wiem, kiedy dokładnie nad Wisłą wybuchnie awantura o gaz i rewolucja? Ale o tym, że będzie o co kruszyć kopie - jestem przekonany. Już szósty rok z rzędu program Czyste Powietrze dofinansowuje Polakom zakup pieca na gaz ziemny. To nie wszystko – kotły na błękitne paliwo zajmują pierwsze miejsce wśród złożonych do tej pory wniosków. Niestety, wkrótce na widok rachunków za gaz staną wam włosy dęba. Nie tylko przez odmrożenie cen.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania