***
***Autor: PasjaCzytano 324 razyData dodania: 01.04.2021
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić34
Dobre to, lecz smutne. "Wolny, z nieprzymuszonej woli" - to ilu jest tych niewolnych i przymuszonych? Smutne. Pozdrawiam!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Dobre to, lecz smutne.
"Wolny, z nieprzymuszonej woli" - to ilu jest tych niewolnych i przymuszonych? Smutne.
Pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania