Raport ze stacji regeneracji

wycięli co trzeba

i znowu na nogach stoję

jestem jak nowy

model telefonu

 

tylko z gorszym zasięgiem

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • TseCylia 10 miesięcy temu

    Zasięg się poprawi, spokojna głowa!
    Wracaj szybko do pełni sił!

  • zingara 10 miesięcy temu

    Buziak

  • Roma 10 miesięcy temu

    Zdrówka

  • zingara 10 miesięcy temu

    Serdeczności :)

  • Wojciech Grzegorz Domagała 10 miesięcy temu

    Samotność
    W tłumie ludzi zagubiony,
    Sam ze sobą w wojnie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania