Ratować dobroć wspomnień
Często wracają dawne wspomnienia,
czasem przy czasie słońca zaćmienia,
czasem, gdy na zbawienie czekam,
czasem, gdy na życie narzekam.
Wtedy bardzo długo myślę,
wychodzą nauki ścisłe.
Wtem - jestem na dobrej drodze,
do niczego nie dochodzę.
Męczą mnie te myśli ciężkie,
fałszywe sarkazmy wszędzie.
Wreszcie mówię STOP! Nie mogę,
znów zgubiłam tamtą drogę.
Me wspomnienia takie trudne,
przy tym jeszcze myśli brudne,
nic dobrego tu nie wyjdzie,
prędzej do mnie diabeł przyjdzie.
Błagam! Nie chcę tego więcej!
Wszystko na głowie dziewczęcej.
Wielka myśl, tak ciągle męczy,
a bezradność - bardziej dręczy.
Walnąć wstecz dawniejsze życie,
od nowa, na dobroci szczycie,
zmienić się. Zacząć raz jeszcze!
Ostatnią szansę masz dziewczę.
Komentarze (10)
Trochę prostolinijne, ale w sumie przekaz dobry. I za to - 4.
Dziękuję :D
Przekaż jest, ważne by iść przed siebie, 4
Dokładnie. Dziękuję ;)
człowiek szansę na zmiany ma do końca swych dni, ważne, i najważniejsze, czy chce to uczynić.
ładny przekaz, mądry przekaz.
Dzięki :)
Cztery ostatnie wersy podobają mi się najbardziej. Plany były dobre, jednakże rymy to zepsuly. Są dla mnie zbyt banalne. Powodzenia.
Okej ;) Dzięki
Miałem kiedyś znajomego, który zamiast "dzień dobry" czy "cześć" mówił "chuj". Lubiłem go. 5
Hahahaa, człowieku, zawsze mnie rozśmieszasz :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania