Ratować dobroć wspomnień

Często wracają dawne wspomnienia,

czasem przy czasie słońca zaćmienia,

czasem, gdy na zbawienie czekam,

czasem, gdy na życie narzekam.

Wtedy bardzo długo myślę,

wychodzą nauki ścisłe.

Wtem - jestem na dobrej drodze,

do niczego nie dochodzę.

Męczą mnie te myśli ciężkie,

fałszywe sarkazmy wszędzie.

Wreszcie mówię STOP! Nie mogę,

znów zgubiłam tamtą drogę.

Me wspomnienia takie trudne,

przy tym jeszcze myśli brudne,

nic dobrego tu nie wyjdzie,

prędzej do mnie diabeł przyjdzie.

Błagam! Nie chcę tego więcej!

Wszystko na głowie dziewczęcej.

Wielka myśl, tak ciągle męczy,

a bezradność - bardziej dręczy.

Walnąć wstecz dawniejsze życie,

od nowa, na dobroci szczycie,

zmienić się. Zacząć raz jeszcze!

Ostatnią szansę masz dziewczę.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Enchanteuse 10.04.2017

    Trochę prostolinijne, ale w sumie przekaz dobry. I za to - 4.

  • Bio 11.04.2017

    Dziękuję :D

  • Tanaris 10.04.2017

    Przekaż jest, ważne by iść przed siebie, 4

  • Bio 11.04.2017

    Dokładnie. Dziękuję ;)

  • Anonim 11.04.2017

    człowiek szansę na zmiany ma do końca swych dni, ważne, i najważniejsze, czy chce to uczynić.
    ładny przekaz, mądry przekaz.

  • Bio 11.04.2017

    Dzięki :)

  • Szalokapel 11.04.2017

    Cztery ostatnie wersy podobają mi się najbardziej. Plany były dobre, jednakże rymy to zepsuly. Są dla mnie zbyt banalne. Powodzenia.

  • Bio 11.04.2017

    Okej ;) Dzięki

  • Pan Buczybór 11.04.2017

    Miałem kiedyś znajomego, który zamiast "dzień dobry" czy "cześć" mówił "chuj". Lubiłem go. 5

  • Bio 11.04.2017

    Hahahaa, człowieku, zawsze mnie rozśmieszasz :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania