Raz jeszcze
dotykam Cię
usta pomalowałam
na wszystkie odcienie
mej tęsknoty
dłonie okleiłam
Twą czułością
oddech ustawiłam
w rytm bicia
Twego serca
palcami zbieram
wiatr z Twych włosów
i wychwytuje Twój
uśmiech ustami
~~~
zapytaj mnie raz jeszcze
dlaczego się uśmiecham
po raz kolejny
odpowiem dwa słowa
Komentarze (4)
ała przyjemnie było , dużo uczucia w małej ilości 5:)
Nic dodać, nic ująć 5 :)
Zgadzam się z Paniami powyżej. Dam 5
Trafnie, konkretnie, na temat i z uczuciem. 5!!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania