XXX

XXX

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (55)

  • betti 24.07.2019

    Bardzo interesujący reportaż. Muszę przeczytać książkę Joanny Siedleckiej - zaciekawiłeś.

  • Bogumił 24.07.2019

    Tak szkaluje się Polskę. Reżyser filmu pytany, czy wie, że scenariusz opiera się na bredniach, przyznał, że wie, ale i tak będzie kontynuował, bo na pewno tak było. W ten sposób, wbrew faktom i żyjącym jeszcze śwadkom Żydzi próbują Polaków wrobić w holocaust.

  • betti 24.07.2019

    Kiedyś śmieliśmy się, gdy w obiegu były ''polskie'' obozy koncentracyjne, że za kilka lat nas będą obarczać winą za II wojnę i nawet kilku lat nie trzeba było... proza życia.

  • Bogumił 24.07.2019

    Ten film będzie obłędnie reklamowany jak arcydzieło, nagradzany, będzie miał entuzjastyczne recenzje, nominacje.

  • betti 24.07.2019

    Bogumił dziwisz się?

  • Bogumił 24.07.2019

    betti wcale się nie dziwię.

  • betti 24.07.2019

    Polacy na to nie pójdą... albo wyjdą w trakcie.

  • Bogumił 24.07.2019

    Wątpię chodzili na Idę o morderczyni prokurator z ub albo na Pokłosie, film o podobnej wartości jak Malowany ptak. Tylko świnie siedzą w kinie. Ale jak napisałem że Polacy są głupi to się Karawan na mnie obraził.

  • betti 24.07.2019

    Bogumił to nie możesz tak mówić, trzeba inaczej...

  • Bogumił 24.07.2019

    betti że są „mądrzy inaczej”?

  • betti 24.07.2019

    Bogumił no coś Ty... że po prostu nie interesują się historią w takim stopniu jak Ty. Bazując tylko na podręcznikach faktycznie niewiele można wiedzieć.

  • Bogumił 24.07.2019

    betti a Internety?

  • betti 24.07.2019

    Bogumił trzeba szukać... źródła też różne, przelecieć wszystkie i porównać, wymaga czasu.

  • Bogumił 24.07.2019

    betti i tak wielu pójdzie co mnie przeraża i przyjmą jak prawdę objawioną. W Boga nie wierzą ale reżyserom serwującym sieczkę już tak.

  • Bogumił 24.07.2019

    Współczesny człowiek jest jak eloj.

  • Tomek Bordo 24.07.2019

    Bogumił zrecenzujesz po premierze film *Polityka* Patryka Vegi? Bo ja też zamierzam go zrecenzować i mimo, że to film Vegi, to prawdopodobnie ostro go zjadę za wyśmiewanie PiSu i Rydzyka.

  • Bogumił 24.07.2019

    Z filmów robionych z takim zadęcie z reguły wychodzą gnioty.

  • Tomek Bordo 24.07.2019

    PS. Zapraszam do przeczytania mojego najnowszego tekstu.

  • Bogumił 24.07.2019

    Tomek Bordo czytałem dałem ci 5 a film vegi zrecenzuję jeszcze przed premierą.

  • Tjeri 24.07.2019

    Bogumił - nazwa "recenzja" w tytule jest myląca. Nazwij jakoś bardziej adekwatnie, bo wprowadza w błąd.

  • Bogumił 24.07.2019

    A jak? Według mnie to prerecenzja.

  • Tjeri 24.07.2019

    Bogumił w sumie sama nie wiem jak- ale "recenzja" jednak zakłada obejrzenie filmu i jego ocenę. Ty tylko spoekulujesz - bo jak zrozumiałam filmu nie oglądałeś?

  • Bogumił 24.07.2019

    Tjeri bo dopiero skończyli zdjęcia. Premiera w Czechach jesienią. W Polsce pewnie reż.

  • betti 24.07.2019

    Bogumił nazwij to rozprawką - pasuje jak ulał

  • Bogumił 24.07.2019

    ale to tak trochę ze szkołą się kojarzy Betti.

  • betti 24.07.2019

    Bogumił to dobrze, trzeba uczyć młodzież... tak Misiek mi pisał.

  • Tjeri 24.07.2019

    Bogumił - tak czy inaczej recenzja filmu moim zdaniem to nie jest. Już lepiej rozprawka

  • betti 24.07.2019

    A poza tym, czy to nie jest szkoła życia?

  • Tjeri 24.07.2019

    tak jak betti napisała. No i w sumie filmu to jednak nie za bardzo dotyczy, skoro nie wiadomo co tam będzie

  • Bogumił 24.07.2019

    Tjeri wiadomo co tam będzie szkalowanie Polaków. I mało mnie interesuje czy gra aktorów będzie lepsza czy gorsza.

  • Bogumił 24.07.2019

    betti zmieniłem na ostrzeżenie

  • betti 24.07.2019

    Bogumił widziałam, głowa pracuje...

  • Tjeri 24.07.2019

    Bogumił - nie wiem co Cię interesuję - ale wiem, że recenzja to recenzja :D. A Twój tekst nią nie jest.

  • Tjeri 24.07.2019

    *interesuje

  • Bogumił 24.07.2019

    Tjeri znieniłem

  • Bogumił 24.07.2019

    Zmieniłem

  • Tjeri 24.07.2019

    Bogumił - teraz tytuł spox

  • Bogumił 24.07.2019

    betti dziękuję

  • Bogumił 24.07.2019

    Tjeri dziękuję

  • betti 24.07.2019

    Bogumił za co?

  • Bogumił 24.07.2019

    betti za pomoc

  • Bogumił 24.07.2019

    betti dziękuję;)

  • betti 24.07.2019

    Bogumił nie przesadzaj, przecież to żadna pomoc, jedynie bardzo ciekawa rozmowa.

  • Bogumił 24.07.2019

    betti i pomoc w zmianie tytułu

  • Zaciekawiony 24.07.2019

    Jak na razie widzę, że to opinia o książce, w której 70% to tekst Siedleckiej. A gdzie recenzja filmu?

  • Bogumił 24.07.2019

    Recenzja filmu pokrywa się z recenzją książki.

  • Zaciekawiony 24.07.2019

    Bogumił
    A skąd wiadomo, że film pokrywa się z książką?

  • betti 24.07.2019

    Zaciekawiony nie pokrywa się.

  • Bogumił 24.07.2019

    Zaciekawiony bo tak mówił reżyser. Można przypuszczać że będzie jeszcze więcej kłamstw. Ale co to zmienia. W ocenie nic.

  • Miron 24.07.2019

    Był reportaż o tym Żydzie w TVP.. Wieś go uratowała przed zagładą a on "podziękował". Tak to jest z Żydami , dla pieniędzy zrobią wszystko. Dobrze że piszesz o tym Bogumił.Pozdrawiam.

  • Tomek Bordo 24.07.2019

    *Podziękował* co konkretnie zrobił? Bo nie oglądałem

  • Bogumił 24.07.2019

    Tomek Bordo wydał tych u których się ukrywał i jeszcze kilku znajomych w łapy NKWD.

  • Bogumił 24.07.2019

    A teraz będzie film jakoby polscy chłopi go prześladowali

  • Tomek Bordo 25.07.2019

    Nuncjusz znowu nazywa mnie debilem na forum!

  • Bogumił 25.07.2019

    Tomku, nie odpłacaj się nikomu tym samym, przyjmuj to w milczeniu, pokorze, nie reaguj. Jedyną osobą, od której zależy Twój pobyt na portalu jest admin. Nikt nie ma prawa cię stąd wyrzucać, ani źle się o Tobie wyrażać. A z Nuncjuszem sobie porozmawiam, bo daje Ci bardzo zły przykład.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania