Tak szkaluje się Polskę. Reżyser filmu pytany, czy wie, że scenariusz opiera się na bredniach, przyznał, że wie, ale i tak będzie kontynuował, bo na pewno tak było. W ten sposób, wbrew faktom i żyjącym jeszcze śwadkom Żydzi próbują Polaków wrobić w holocaust.
Kiedyś śmieliśmy się, gdy w obiegu były ''polskie'' obozy koncentracyjne, że za kilka lat nas będą obarczać winą za II wojnę i nawet kilku lat nie trzeba było... proza życia.
Wątpię chodzili na Idę o morderczyni prokurator z ub albo na Pokłosie, film o podobnej wartości jak Malowany ptak. Tylko świnie siedzą w kinie. Ale jak napisałem że Polacy są głupi to się Karawan na mnie obraził.
Bogumił no coś Ty... że po prostu nie interesują się historią w takim stopniu jak Ty. Bazując tylko na podręcznikach faktycznie niewiele można wiedzieć.
Bogumił zrecenzujesz po premierze film *Polityka* Patryka Vegi? Bo ja też zamierzam go zrecenzować i mimo, że to film Vegi, to prawdopodobnie ostro go zjadę za wyśmiewanie PiSu i Rydzyka.
Bogumił w sumie sama nie wiem jak- ale "recenzja" jednak zakłada obejrzenie filmu i jego ocenę. Ty tylko spoekulujesz - bo jak zrozumiałam filmu nie oglądałeś?
Był reportaż o tym Żydzie w TVP.. Wieś go uratowała przed zagładą a on "podziękował". Tak to jest z Żydami , dla pieniędzy zrobią wszystko. Dobrze że piszesz o tym Bogumił.Pozdrawiam.
Tomku, nie odpłacaj się nikomu tym samym, przyjmuj to w milczeniu, pokorze, nie reaguj. Jedyną osobą, od której zależy Twój pobyt na portalu jest admin. Nikt nie ma prawa cię stąd wyrzucać, ani źle się o Tobie wyrażać. A z Nuncjuszem sobie porozmawiam, bo daje Ci bardzo zły przykład.
Komentarze (55)
Bardzo interesujący reportaż. Muszę przeczytać książkę Joanny Siedleckiej - zaciekawiłeś.
Tak szkaluje się Polskę. Reżyser filmu pytany, czy wie, że scenariusz opiera się na bredniach, przyznał, że wie, ale i tak będzie kontynuował, bo na pewno tak było. W ten sposób, wbrew faktom i żyjącym jeszcze śwadkom Żydzi próbują Polaków wrobić w holocaust.
Kiedyś śmieliśmy się, gdy w obiegu były ''polskie'' obozy koncentracyjne, że za kilka lat nas będą obarczać winą za II wojnę i nawet kilku lat nie trzeba było... proza życia.
Ten film będzie obłędnie reklamowany jak arcydzieło, nagradzany, będzie miał entuzjastyczne recenzje, nominacje.
Bogumił dziwisz się?
betti wcale się nie dziwię.
Polacy na to nie pójdą... albo wyjdą w trakcie.
Wątpię chodzili na Idę o morderczyni prokurator z ub albo na Pokłosie, film o podobnej wartości jak Malowany ptak. Tylko świnie siedzą w kinie. Ale jak napisałem że Polacy są głupi to się Karawan na mnie obraził.
Bogumił to nie możesz tak mówić, trzeba inaczej...
betti że są „mądrzy inaczej”?
Bogumił no coś Ty... że po prostu nie interesują się historią w takim stopniu jak Ty. Bazując tylko na podręcznikach faktycznie niewiele można wiedzieć.
betti a Internety?
Bogumił trzeba szukać... źródła też różne, przelecieć wszystkie i porównać, wymaga czasu.
betti i tak wielu pójdzie co mnie przeraża i przyjmą jak prawdę objawioną. W Boga nie wierzą ale reżyserom serwującym sieczkę już tak.
Współczesny człowiek jest jak eloj.
Bogumił zrecenzujesz po premierze film *Polityka* Patryka Vegi? Bo ja też zamierzam go zrecenzować i mimo, że to film Vegi, to prawdopodobnie ostro go zjadę za wyśmiewanie PiSu i Rydzyka.
Z filmów robionych z takim zadęcie z reguły wychodzą gnioty.
PS. Zapraszam do przeczytania mojego najnowszego tekstu.
Tomek Bordo czytałem dałem ci 5 a film vegi zrecenzuję jeszcze przed premierą.
Bogumił - nazwa "recenzja" w tytule jest myląca. Nazwij jakoś bardziej adekwatnie, bo wprowadza w błąd.
A jak? Według mnie to prerecenzja.
Bogumił w sumie sama nie wiem jak- ale "recenzja" jednak zakłada obejrzenie filmu i jego ocenę. Ty tylko spoekulujesz - bo jak zrozumiałam filmu nie oglądałeś?
Tjeri bo dopiero skończyli zdjęcia. Premiera w Czechach jesienią. W Polsce pewnie reż.
Bogumił nazwij to rozprawką - pasuje jak ulał
ale to tak trochę ze szkołą się kojarzy Betti.
Bogumił to dobrze, trzeba uczyć młodzież... tak Misiek mi pisał.
Bogumił - tak czy inaczej recenzja filmu moim zdaniem to nie jest. Już lepiej rozprawka
A poza tym, czy to nie jest szkoła życia?
tak jak betti napisała. No i w sumie filmu to jednak nie za bardzo dotyczy, skoro nie wiadomo co tam będzie
Tjeri wiadomo co tam będzie szkalowanie Polaków. I mało mnie interesuje czy gra aktorów będzie lepsza czy gorsza.
betti zmieniłem na ostrzeżenie
Bogumił widziałam, głowa pracuje...
Bogumił - nie wiem co Cię interesuję - ale wiem, że recenzja to recenzja :D. A Twój tekst nią nie jest.
*interesuje
Tjeri znieniłem
Zmieniłem
Bogumił - teraz tytuł spox
betti dziękuję
Tjeri dziękuję
Bogumił za co?
betti za pomoc
betti dziękuję;)
Bogumił nie przesadzaj, przecież to żadna pomoc, jedynie bardzo ciekawa rozmowa.
betti i pomoc w zmianie tytułu
Jak na razie widzę, że to opinia o książce, w której 70% to tekst Siedleckiej. A gdzie recenzja filmu?
Recenzja filmu pokrywa się z recenzją książki.
Bogumił
A skąd wiadomo, że film pokrywa się z książką?
Zaciekawiony nie pokrywa się.
Zaciekawiony bo tak mówił reżyser. Można przypuszczać że będzie jeszcze więcej kłamstw. Ale co to zmienia. W ocenie nic.
Był reportaż o tym Żydzie w TVP.. Wieś go uratowała przed zagładą a on "podziękował". Tak to jest z Żydami , dla pieniędzy zrobią wszystko. Dobrze że piszesz o tym Bogumił.Pozdrawiam.
*Podziękował* co konkretnie zrobił? Bo nie oglądałem
Tomek Bordo wydał tych u których się ukrywał i jeszcze kilku znajomych w łapy NKWD.
A teraz będzie film jakoby polscy chłopi go prześladowali
Nuncjusz znowu nazywa mnie debilem na forum!
Tomku, nie odpłacaj się nikomu tym samym, przyjmuj to w milczeniu, pokorze, nie reaguj. Jedyną osobą, od której zależy Twój pobyt na portalu jest admin. Nikt nie ma prawa cię stąd wyrzucać, ani źle się o Tobie wyrażać. A z Nuncjuszem sobie porozmawiam, bo daje Ci bardzo zły przykład.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania