Ciekawe refleksje nad dzisiejszym narodowym planem szczepień przeplatane starożytnymi nazwami. Procesja panatenajska na Stadionie Narodowym i... Poddałam się bez protestu drugiej dawce szczepionki, po czym spokojnie przeszłam w cicho w defiladzie w stronę dużej sali, gdzie należało odczekać kolejne piętnaście minut przed drogą powrotną znaną trasą... bardzo osobiste odczucie tej defilady szczepionkowej.
Znakomicie i w punkt Bożenko.
Komentarze (3)
Za to zaszczepieni będą mieli łatwiej, a obiecywali, że dyskryminacji nie będzie, tjaaaaaaaaaaaaa, już jest.
Ja się nie zaszczepię, w masce też nie chodzę, nie dam się zaszczuć. O!
Bożena, ładniutkie i ciekawe opowiadanko ?
Dziękuję, mam nadzieję, że ominie nas trzecia tura.
Serdecznie pozdrawiam!
Ciekawe refleksje nad dzisiejszym narodowym planem szczepień przeplatane starożytnymi nazwami. Procesja panatenajska na Stadionie Narodowym i... Poddałam się bez protestu drugiej dawce szczepionki, po czym spokojnie przeszłam w cicho w defiladzie w stronę dużej sali, gdzie należało odczekać kolejne piętnaście minut przed drogą powrotną znaną trasą... bardzo osobiste odczucie tej defilady szczepionkowej.
Znakomicie i w punkt Bożenko.
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania