.

.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Ciekawe, opisane z fajnej perspektywy. Na przyszłość spróbowałbym tylko stopniowo podnosić napięcie, nadać trochę więcej dynamiki np. stosując częściej krótkie zdania. Mocne 4 :)

  • IWG 18.12.2016

    Dzięki

  • Afraid13 18.12.2016

    Mi tam się podobało. Chociaż w oczy rzucił się jeden błąd: "słyszył darcie" - słyszysz albo słyszę. No cóż. Każdemu się zdarza. Choć dreszczyku emocji zbytnio nie ma to styl pisania jest świetny. 5

  • IWG 18.12.2016

    Miao by "slyszysz". Maly blad

  • IWG 18.12.2016

    IWG *Mialo

  • Adam T 18.12.2016

    Powiem Ci, że ciekawie to wymyśliłeś. Jest w tym nerw, jest puenta, jest mały żart na koniec. Mogłeś pokombinowć to jako drabble. Myślę, że i tak 5 się należy.

  • IWG 18.12.2016

    Z Drabble się nie wyrobię... Nie ma póki co takiej opcji...

  • Adam T 18.12.2016

    Hm, bardziej jednak drouble:)

  • detektyw prawdy 18.12.2016

    ciekawe, zgadzam sie z Adamem
    5

  • IWG 18.12.2016

    Gitara

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania