Ciekawe, opisane z fajnej perspektywy. Na przyszłość spróbowałbym tylko stopniowo podnosić napięcie, nadać trochę więcej dynamiki np. stosując częściej krótkie zdania. Mocne 4 :)
Mi tam się podobało. Chociaż w oczy rzucił się jeden błąd: "słyszył darcie" - słyszysz albo słyszę. No cóż. Każdemu się zdarza. Choć dreszczyku emocji zbytnio nie ma to styl pisania jest świetny. 5
Powiem Ci, że ciekawie to wymyśliłeś. Jest w tym nerw, jest puenta, jest mały żart na koniec. Mogłeś pokombinowć to jako drabble. Myślę, że i tak 5 się należy.
Komentarze (10)
Ciekawe, opisane z fajnej perspektywy. Na przyszłość spróbowałbym tylko stopniowo podnosić napięcie, nadać trochę więcej dynamiki np. stosując częściej krótkie zdania. Mocne 4 :)
Dzięki
Mi tam się podobało. Chociaż w oczy rzucił się jeden błąd: "słyszył darcie" - słyszysz albo słyszę. No cóż. Każdemu się zdarza. Choć dreszczyku emocji zbytnio nie ma to styl pisania jest świetny. 5
Miao by "slyszysz". Maly blad
IWG *Mialo
Powiem Ci, że ciekawie to wymyśliłeś. Jest w tym nerw, jest puenta, jest mały żart na koniec. Mogłeś pokombinowć to jako drabble. Myślę, że i tak 5 się należy.
Z Drabble się nie wyrobię... Nie ma póki co takiej opcji...
Hm, bardziej jednak drouble:)
ciekawe, zgadzam sie z Adamem
5
Gitara
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania