relationsheep (watolinkowe)

spójrz w niebo!

a nóż ci szyję do skóry wyliże, dokładnie, bezboleśnie.

od ucha do ucha.

 

spójrz bardziej, a nuż to język,

po gardło. słyszysz?

 

na rzeź nas prowadzą.

liczą na

 

sztuki, na kilogramy.

na dobranoc liczą.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    To ma pazur i od razu idzie w gardło. Gra słów trochę mnie odrywa, ale początek mocno kotwiczy. Jeden z lepszych ostatnio ;)

  • Roma 3 miesiące temu

    A to się cieszę bardzo :)
    Chciałam trochę inaczej spróbować, ale do końca nie udało mi się uciec od tego grania słowem... może przy kolejnym tekście.

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Na sweterki w reniferki, by nie zmarzli przy choince...

    Psychologia tłumu kierowana naiwnością. W bezlitosnym opakowaniu. Trafnym i świetnie zaprojektowanym. Mega.

  • Roma 3 miesiące temu

    Na sweterki w reniferki... wpasowuje się to w wiersz bardzo.
    Dobrze, że czytasz, no i dobrze czytasz. Dziękuję :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Nie lizać liter! 😂 I polizałam nóż z uśmiechem.
    Zabolało.

  • Roma 3 miesiące temu

    Kto liże nóż, ten się nie odezwie już xD
    oby jednak nie. Niech się goi :)
    Dzięki, że zajrzałaś .

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma muszę...

    Człowiek Nusz. Janusz.

  • Roma 3 miesiące temu

    JagVetInte xD a wiesz kto może pokonać Człowieka Pająka?

    Człowiek Kapeć xD

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma a wiesz czemu angielski buldog nie szczeka?

    Bo zapomniał how.

    Elo xD

  • Roma 3 miesiące temu

    JagVetInte moje śmieszniejsze xD

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Roma no dobra, niech będzie 😏

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Roma, Głosy! xd

  • Roma 2 miesiące temu

    Też czasami słyszę. Stąd wiersze xD

    Przecież czas do dzisiaj do północy.
    Chyba, że się pomyliłam... no to mam -3.

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Roma :/

  • Roma 2 miesiące temu

    NinjaC sprawdziłam, mam jeszcze czas. Ale już, już komentuje i zaraz będę głosować, żeby mi się nie zapomniało.

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Roma, a to mi się pomyliło. Myślałem że do wczoraj. Sorka 😬

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania