...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 223 razyData dodania: 15.11.2021
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić20
Ech życie... "dekalog doświadczeń" ciekawa metafora. Pozdrawiam ?
Każdy ma swój dekalog. Dziękuję ;)
Znowu nie jest z ciebie taki Bill :)))
Tośmy się uśmiali, ubawili ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Ech życie...
"dekalog doświadczeń" ciekawa metafora.
Pozdrawiam ?
Każdy ma swój dekalog.
Dziękuję ;)
Znowu nie jest z ciebie taki Bill :)))
Tośmy się uśmiali, ubawili ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania