Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Rodzinna wyprawa

W ostatni weekend byłaś z dziećmi i mężem w kinie na "igrzyskach zwierzaków"

siedziałem dwa rzędy za wami i wpatrywałem się w twoje idealne kontury

jak uśmiechasz się do męża i dlaczego to nie ja trzymam twoją dłoń

niemą pochodnią najgłębszej miłości jaką może zesłać Bóg

 

potem McDonald zestaw McChicken z frytkami bez soli i colą do popicia

stałem obok ciebie zamawiając to samo w myślach i jak w wyobraźni

maczam w tobie frytki potem jem albo jak wymiotujesz mi jedzeniem do ust

nie mogę stać za długo obok ciebie za bardzo mnie odurzasz feromonami

 

znowu onanizowałem się do spuchnięcia członka i krwi na napletku

ledwo skończyłem myśląc o tobie i znowu wzwód w karuzeli szału

w nieokiełznanych fantazjach z twoimi wnętrznościami w roli głównej

aż zgaśniesz jak słońce którym dla mnie jesteś

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (43)

  • Niezły psychol 22.05.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=Orlbo9WkZ2E&list=RDOrlbo9WkZ2E&start_radio=1

  • Lotos 22.05.2022

    Zapewne powiem francuski markiz nie jest ci obcy.

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Każdy komu nie wspomnę o Izie, uważa mnie za nienormalnego i wysyła do lekarza, co poradzę kiedy pragnienie miłości jest dużo mocniejsze niż zdrowy rozsądek, ale chyba tracę grunt pod nogami i nie wiem gdzie mnie to zaprowadzi, jakbym nie był sobą, kiedy myślę o niej...

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol to raczej pożądane niż pragnienie miłości, zatracenie po którym tylko śmierć...

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Lotos Jeśli śmierć to tylko u jej boku! Tak żeby się nasza krew mieszała na łożu śmierci

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol no może tak, ale raczej bez niej, nich ona żyje.

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Lotos Jesteś taki sam jak reszta ludzi, chcesz nas podzielić, nie pozwolę aby ktokolwiek stanął pomiędzy nami!

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol Czyli skończy się śmiercią obojga?

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Lotos Raczej będziemy żyć długo i szczęśliwie kiedy dostrzeże mój ogrom zaangażowania i miłości względem jej osoby, na widok której prawie omdlewam

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol no to działaj!

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Lotos Serio myślisz że powinienem zrobić coś więcej niż tylko oglądać ją z ukrycia?
    Najpierw będę musiał zająć się jej mężem pewnie...

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol hm... jeśli ma męża to nic nie rób, tylko pisz, można być "zakochanym" i tylko się rozpatrywać i tworzyć, tworzyć....

  • Niezły psychol 22.05.2022

    Lotos Muszę posiąść jej ciało, zniewolić jej zmysły, aby była tylko moja! To mój cel i osiągnę go za każdą cenę

  • Lotos 22.05.2022

    Niezły psychol oj oj oj, no to masz poważny problem.

  • Niezły psychol 23.05.2022

    To był dobry film!

  • Treść mnie zupełnie nie zainteresowała. Po za tym, to nie wiersz tylko miniatura. Pozdrawiam 1

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Jak zacznie w twoich żyłach buzować testosteron podczas dorastania, zrozumiesz co miałem na myśli :)

  • Niezły psychol Może kiedyś zrozumiem, ale jedna uwaga, jestem już w wieku w którym testosteron się zmniejsza.

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Marek Adam Grabowski Tak, problemy dzisiejszych nastolatków bywają zaskakujące...

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Marek Adam Grabowski Kiedy ja miałem naście lat, chcica była tak wielka, że miałem ochotę przelecieć wszystko co na drzewo nie ucieka, a dziś popatrz, andropauza u nastolatków

  • Niezły psychol Ale proszę sobie darować te złośliwości. Urodziłem się jeszcze za komuny i wymawianie mi niepełnoletności jest po prostu głupie.

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Marek Adam Grabowski Jak to niektórym natura łaskawi w starzeniu się :) Głupi to był pewien pseudohorror który niedawno próbowałem strawić intelektem :)

  • Niezły psychol jaki jeśli można spytać?

  • Chuck Novarra 23.05.2022

    Marek Adam Grabowski To może psychofan to jest Starszy Woźny lub ta fanka Rosjan z pitolenia, jak jej było refluksja?

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Marek Adam Grabowski Moja pamięć podręczna nie przekazała dalej nawet tytułu, był tak koszmarnie słabny po całości... Ale wiadomo, ilu ludzi, tyle gustów

  • Chuck Novarra 23.05.2022

    Niezły psychol Spalony słońcem Ernest? Dobrze się bawisz?

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Chuck Novarra Daruj sobie wyliczanki, takiego huraganu jeszcze na tym portalu nie było ;)

  • Chuck Novarra 23.05.2022

    Niezły psychol Tak to Ty refluksja. Justujesz do lewej :)

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Chuck Novarra Serio błądzisz we mgle, nie szkoda prądu, lepiej coś opublikuj, służę oceną :)

  • Chuck Novarra 23.05.2022

    Niezły psychol Nabieraj nowych użytkowników:) Jak wojna, dalej to Ukraina sama siebie ostrzeliwuje?

  • Niezły psychol 23.05.2022

    Chuck Novarra Zobaczysz jak pojadę z każdym użykownikiem który tak będzie twierdził, to będzie splunięcie w twarz z zaciągnięciem flegmy prosto z żołądka jak u wielbłądów.

  • Niezły psychol 23.05.2022

    A ze mnie wredny kawał skurwysyna

  • słone paluszki 23.05.2022

    Chuck Novarra Czy nie możesz choć raz odpuścić? Jeżeli to stary użytkownik, to i tak prędzej czy później wyjdzie.
    Daj żyć, kurde!

  • Chuck Novarra 23.05.2022

    słone paluszki Jak żyć Pani Premier, jak żyć :)

  • Niezły psychol 23.05.2022

    słone paluszki Dziękuję, bo już mnie ta wyliczanka nudziła,

  • Niezły psychol 23.05.2022

    A miałem opisać zdjęcia z wnętrza auta Izy,

  • Niezły psychol 23.05.2022

    słone paluszki Mógłbym ciebie podglądać :)

  • słone paluszki 23.05.2022

    Niezły psychol Może poprzestań na wyobraźni, albo na platformie +18...

  • Niezły psychol 23.05.2022

    słone paluszki A masz na jakiejś takiej platformie zdjęcia?

  • słone paluszki 23.05.2022

    Niezły psychol
    Tak, na platformie Spokojny Dom Wiecznego Odpoczywania.

  • Niezły psychol 23.05.2022

    słone paluszki Aż tak?

  • Marek Żak 25.05.2022

    Szaleństwo miłości, czy pożądania, połączone z niespełnieniem szalejących hormonów . Fajnie opisane, czuć to szaleństwo, oby autora / peela nie zniszczyło, bo i tak bywa. Nie wiem, czy to wiersz , czy nie, ale robi wrażenie. Pozdrawiam

  • Margerita 29.04.2024

    No nieźle normalnie psychopata

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania