Rokroczne samopoczęcia rojonego beztalencia

Jezus imię jego,

co to się rozkosznie

acz pedofilsko wybzykał

na konto

ducha świętego…

 

I już się tu poczyna

kupy nie trzymać,

zasadność wieszczenia

jaka to wzorcowa,

ta ona święta rodzina.

 

Oto jej głowa

bierze w ciemno

dziewczynkę brzemienną,

by potem się dwoić i troić,

aby ich potrzeby zaspokoić.

 

A to nie wszystko,

bo jakby tego mało było

musi jeszcze

rogacz-chłopisko

dla świętej przyzwoitości

utrzymywać bliskość.

większą od wiotczejącej długości

 

+++++.+++

Jezu, nie ufam ci ani, ani boś łgarz i opiekun zboczonych drani

Średnia ocena: 2.2  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (103)

  • piliery 10 miesięcy temu

    Większej głupoty i chamstwa dawno nie czytałem.

  • ireneo 10 miesięcy temu

    Komentarz godny debila opowickiego. Często takie czytam towarzyszu nawiedzony

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    Kogo Pan chce ukarać, odbiera rozum... większych dowodów nie trzeba. Może będzie to przestrogą dla innych bluźnierców...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Dużo prawdy w tym wierszu

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    Jakiej prawdy łukaszenko?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    Mamy zagwarantowane prawo do wyznania, religii. Każdy wierzący ma.
    Ateiści mogą sobie nie wierzyć, nikt od nich wiary nie wymaga, ale bluźnić? Kto dał temu prawo?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    ja mu dałem prawo, a teraz zamilcz bo robisz zbyt agresywna na portalu!

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    a wiesz co na tym portalu spotyka niegrzeczną grafomankę xD

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Nie masz dystansu do szyderczych tekstów to nie czytaj

  • Marsjasz 10 miesięcy temu

    Ten stek jest kwalifikowanym przestępstwem.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Marsjasz piliery kretynie xD

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Kretynem to jesteś Ty sam. Ten tekst narusza polskie prawo.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery potrzebowałeś dwóch kont żeby to napisać pało xD

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Nie licz na to że ci będę wyliczał Twoje konta. Nie ma tu nad czym dyskutować. Tekst narusza ustawę o obrazie uczuć religijnych art.196 Kk

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery a my to mamy w dupie xD

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery spotkaj się z grafomanką poza opowi, przeczyść jej komin z pajęczyn. Po co się przypierdalasz o bzdury

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Dbaj o swoje kominy. W takich sprawach prokurator ma prawo wejść z urzędu.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery daj mu wejść od tyłu przygłupie ty

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Wy? Przyznajesz się do tego debilnego tekstu?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery my jako uzytkownucy opowi mamy w dupie twoje płaczkowanie

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI To spadaj niedouczony nieudaczniku.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery pocałuj mnie w dupę religijny kretynie

  • ireneo 10 miesięcy temu

    Grafomanko kalwaryjska, a wierzta sobie po życia kres, ale dopóki, wbrew temu że jest to wierzenie waszą prywatną sprawą, będzieta ewangelizować, publicznie już na potęgę, to ja sobue laicyzować lud opowicki będę.
    Wybór zgodnie z boską wolą wolny.

    A teraz to co komu z przedstawionych racji nie pasi, bo niezgodne z Sagą rodu Dawida?
    Nawijać merytorykę, zamiast potwierdzać tezę Piłsudskiego iż religia jest dla ludzi bez rozumu.

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    ireneo, ty nie masz rozumu... gdybyś miał, to byś wiedział, że konstytucja chroni nasze prawa do wyznania... cienki bolek z ciebie, jeśli o podstawową wiedzę chodzi...

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    Nie macie odwagi islamu się czepić czy judaizmu, bo tam od razu dostalibyście paragraf albo w łeb, tylko katolicy łatwym łupem? To się kiedyś skończy...

    a straszyć możesz bettinę, o ile boi się ciebie...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    jedź do islamistów jak ci agresji brakuje

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, to wam brakuje, stąd prowokacje... ciekawe czy będziecie mieć jaja, żeby islam ruszyć... nie wierzę

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka, przecież na nich bomby zrzucamy, po co jeszcze im się z religii nabijać?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, bo ateiści nabijają się z każdej religii? czy islamu się boją? judaizmu się boją?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka mahomet to taki sam debil jak jezus, zadowolona?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, pisz jeszcze...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka a mahomet cię posuwał grafi xD JeszczexD?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, masz odwagę dawaj, pokaż na co cię stać...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka to nudny temat dla mnie, ale zrobiłem to żeby poprawić tobie humor

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, jednak się boisz... wiedziałam

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka wyrosłem z dziecinady obrażania religii, ale doceniam czyjąś twórczość w temacie

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, takie tłumaczenie dla ubogich... boisz się

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka boję się jedynie tego co ciebie spotka jak się nie uspokoisz

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, groźby? to też karalne...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka idźcie się z pilerym wzajemnie ukarać w ubikacji może?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, a dlaczego ja mam gdzieś iść z pilierym?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka bo tylko wy dwoje widać macie problem natury frustracji z braku seksu....

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    Chrzanię islam!

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    O ciapatych pojebów - fanatyków.

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    *I

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Where Is My Mind nie pisz tak, zabiją ciebie!!!!!!!!!!!!!

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    Muslimów - barbarzyńców.

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, bede męczeninnikiem

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Where Is My Mind przyjdą i zabiją zobaczysz, grafomanka do admina islamu pewnie zgłasza teraz xD

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, To bedzie sprawa medialna pewnie, to jakaś rozrywka dla mas.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Where Is My Mind grafomanka nie potrafi zbyt długo w sobie gniewu trzymać, znowu zaczyna szaleć

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, A niech jej na zdrowie idzie, dobra jest w środku od duszy strony, a wyżyć się musi.

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    Jak każdy.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Where Is My Mind myślisz pozwolić jej?

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, Pewnie.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanko powinnaś podziękować Yankowi za jego dobre serce i litość nad tobą!

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    "Art. 54. Zasada wolności poglądów
    Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
    1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

    Art. 54. - [Wolność słowa] - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej.
    Dziennik Ustaw
    Dz.U.1997.78.483Akt obowiązujący
    Wersja od: 21 października 2009 r.
    Art.  54.  [Wolność słowa]
    1.  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
    2.  Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane."

  • Starszy Woźny 10 miesięcy temu

    Grafomanka ,
    Groźniejszy od islamu jest nasz rodzimy Ordoiuris.
    NO!

  • Where Is My Mind 10 miesięcy temu

    "Prawo do posiadania i wyrażania poglądów
    28 listopada 2023
    autor: Adam Mikoś
    Jednym z fundamentalnych praw człowieka, koniecznym do prawidłowego funkcjonowania systemu demokratycznego oraz społeczeństwa obywatelskiego, jest prawo do posiadania i swobodnego prezentowania swoich przekonań. Zgodnie z art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności:
    Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.

    Przedmiotową kwestię porusza również Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych, którego art. 19 ust. 1 i 2 stanowi, że:

    Każdy człowiek ma prawo do posiadania bez przeszkód własnych poglądów.
    Każdy człowiek ma prawo swobodnego wyrażania opinii; prawo to obejmuje swobodę poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania wszelkich informacji i poglądów, bez względu na granice państwowe, ustnie, pismem lub drukiem, w postaci dzieła sztuki bądź w jakikolwiek inny sposób według własnego wyboru.
    Z kolei zgodnie z art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka:

    Każda jednostka ma prawo do wolności poglądów i wypowiedzi; prawo to obejmuje nieskrępowaną wolność posiadania poglądów oraz poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji oraz idei, wszelkimi środkami i bez względu na granice.

    Na gruncie prawa krajowego istotne znaczenie ma art. 54 ust. 1 Konstytucji RP, stanowiący, że każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    Uważasz, że każdy ma prawo obrażać uczucia religijne innych ludzi?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    a czemu nie, skoro sami ich nie szanują?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, jak nie szanują?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka widać po tobie

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, co widać?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka jak ladacznica się kleisz do każdego chłopa na portalu, tak się religijna kobieta zachowuje?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, do kogo się kleję?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka do pseuda, do mnie do Yanka, a teraz piliery na tapecie...

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, hmmm... to ladacznica ze mnie. Ukamienować!!!

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka twoja religia też to gloryfikowała

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, to uciekaj, kontakt z kimś takim, ujmuje ci... tego i owego

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka będę ciebie naprowadzał na dobrą drogę, katechizował...

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, nie boisz się, że szybko wymienię cię na innego?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka nie będziesz miała wyboru

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, dlaczego? wytłumacz

  • piliery 10 miesięcy temu

    Grafomanka Nie ma co z nimi prowadzić jakiejkolwiek rozmowy na ten temat.

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka nie gadaj z nami idź z pilierym na seks lepiej, tylko pomódlcie się przed i odmówcie różaniec po xD

  • piliery 10 miesięcy temu

    Ich nienawiść jest większa niż ich rozum.

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    piliery, ano nie ma. przyjemność im sprawia obrażanie naszych uczuć... przecież my ich nie obrażamy, mam tutaj na myśli ciebie i mnie...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka gra wstępna widzę, piliery ostrzysz kredkę?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, chyba okulary powinieneś zmienić...

  • ireneo 10 miesięcy temu

    piliery
    jakoś nie błysnąłeś rozumem. Przypadkowo tu się nawinąłeś paciorku, nie masz swoich świątyń że do laickiej włazisz?
    A ja..
    ja obiecuje, że jak zaniechacie wklepywać tu swoje nabożnie upierdliwe ryczytale, to się uprzejmie od nich "odwale".

    Przyjmij paciorku, że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą🤣, a kto jakim bogiem wojuje od takiego ginie.
    (ireneo, bóg jam sam)

  • piliery 10 miesięcy temu

    Grafomanka To obsesja niewyżytych zboków. zostaw ich, do wieczora będą tak nadawać.

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    piliery, no, czegoś im brak... xD

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka napisz to jemu na mail, jest na opowi e-mail pilieryery1@gmail.com

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Nie upoważniałem Cię do rozpowszechniania moich danych (nawet jeśli są dostępne).

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery to ich sam nie wstawiaj publicznie ośle tępy xD Już napisała do ciebie?

  • piliery 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI Tępym osłem jesteś sam Nieznajomość prawa nie broni przed odpowiedzialnością. Jeszcze mam cierpliwość. Tymczasem poczytaj https://www.przewodnikporodo.pl/prawo-i-przepisy/czy-dane-udostepnione-publicznie-moga-byc-wykorzystywane-bez-zgody

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery wydrukuj mi i wyślij to się tym podetrę

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    na miękkim papierze poproszę

  • piliery 10 miesięcy temu

    Pajacuj, pajacuj

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery jak papier aksamitny w dotyku, to wyślij 1000 kopii nawet, przyda się

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    piliery a może ty jesteś tym słynnym prawnikiem grafomanki, dużo o nim wspomina xD

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, znowu masz jakiś problem? może już skończ...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka to tak mnie chcesz na minę wsadzić widzę.... Przyprowadziłaś swojego prawnika na opowi?

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, puknij się w łeb!

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka jak można tak nisko upaść? Swojego prawnika na portal sprowadzać, oszalałaś. Daj tę kasę lepiej nam na II tom antologii opowi!!

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, a ty już nie masz kim się zająć, tylko cały czas grafomanką?
    Nudne to...

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    Grafomanka to ja na ciebie prawnika przysłałem tutaj?

  • MAJSTRO OPOWIJSKI 10 miesięcy temu

    wstydź się, zagranie z prawnikiem pilierym poniżej pasa...

  • Grafomanka 10 miesięcy temu

    MAJSTRO OPOWIJSKI, piliery ci przeszkadza? Jakie to prymitywne...

  • Daro1333 10 miesięcy temu

    Przeszedłeś samego siebie. Wiedz o tym, że dla katolika jesteś ateistą a dla muzułmanina brudnym psem i paradoksalnie to katolicy chronià cię przed tym żeby nie spadł ci ten pusty łeb.

  • Grisza 10 miesięcy temu

    ale bagno

  • ireneo 10 miesięcy temu

    Grisza
    aleś debil, jeśli w nie wlazleś.
    Tak przy okazji, to kretyn też jesteś. Dlaczego? Ano tak samo jak bagno...żywiołku.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania