Rokroczne samopoczęcia rojonego beztalencia
Jezus imię jego,
co to się rozkosznie
acz pedofilsko wybzykał
na konto
ducha świętego…
I już się tu poczyna
kupy nie trzymać,
zasadność wieszczenia
jaka to wzorcowa,
ta ona święta rodzina.
Oto jej głowa
bierze w ciemno
dziewczynkę brzemienną,
by potem się dwoić i troić,
aby ich potrzeby zaspokoić.
A to nie wszystko,
bo jakby tego mało było
musi jeszcze
rogacz-chłopisko
dla świętej przyzwoitości
utrzymywać bliskość.
większą od wiotczejącej długości
+++++.+++
Jezu, nie ufam ci ani, ani boś łgarz i opiekun zboczonych drani
Komentarze (103)
Większej głupoty i chamstwa dawno nie czytałem.
Komentarz godny debila opowickiego. Często takie czytam towarzyszu nawiedzony
Kogo Pan chce ukarać, odbiera rozum... większych dowodów nie trzeba. Może będzie to przestrogą dla innych bluźnierców...
Dużo prawdy w tym wierszu
Jakiej prawdy łukaszenko?
Mamy zagwarantowane prawo do wyznania, religii. Każdy wierzący ma.
Ateiści mogą sobie nie wierzyć, nikt od nich wiary nie wymaga, ale bluźnić? Kto dał temu prawo?
ja mu dałem prawo, a teraz zamilcz bo robisz zbyt agresywna na portalu!
a wiesz co na tym portalu spotyka niegrzeczną grafomankę xD
Nie masz dystansu do szyderczych tekstów to nie czytaj
Ten stek jest kwalifikowanym przestępstwem.
Marsjasz piliery kretynie xD
MAJSTRO OPOWIJSKI Kretynem to jesteś Ty sam. Ten tekst narusza polskie prawo.
piliery potrzebowałeś dwóch kont żeby to napisać pało xD
MAJSTRO OPOWIJSKI Nie licz na to że ci będę wyliczał Twoje konta. Nie ma tu nad czym dyskutować. Tekst narusza ustawę o obrazie uczuć religijnych art.196 Kk
piliery a my to mamy w dupie xD
piliery spotkaj się z grafomanką poza opowi, przeczyść jej komin z pajęczyn. Po co się przypierdalasz o bzdury
MAJSTRO OPOWIJSKI Dbaj o swoje kominy. W takich sprawach prokurator ma prawo wejść z urzędu.
piliery daj mu wejść od tyłu przygłupie ty
MAJSTRO OPOWIJSKI Wy? Przyznajesz się do tego debilnego tekstu?
piliery my jako uzytkownucy opowi mamy w dupie twoje płaczkowanie
MAJSTRO OPOWIJSKI To spadaj niedouczony nieudaczniku.
piliery pocałuj mnie w dupę religijny kretynie
Grafomanko kalwaryjska, a wierzta sobie po życia kres, ale dopóki, wbrew temu że jest to wierzenie waszą prywatną sprawą, będzieta ewangelizować, publicznie już na potęgę, to ja sobue laicyzować lud opowicki będę.
Wybór zgodnie z boską wolą wolny.
A teraz to co komu z przedstawionych racji nie pasi, bo niezgodne z Sagą rodu Dawida?
Nawijać merytorykę, zamiast potwierdzać tezę Piłsudskiego iż religia jest dla ludzi bez rozumu.
ireneo, ty nie masz rozumu... gdybyś miał, to byś wiedział, że konstytucja chroni nasze prawa do wyznania... cienki bolek z ciebie, jeśli o podstawową wiedzę chodzi...
Nie macie odwagi islamu się czepić czy judaizmu, bo tam od razu dostalibyście paragraf albo w łeb, tylko katolicy łatwym łupem? To się kiedyś skończy...
a straszyć możesz bettinę, o ile boi się ciebie...
jedź do islamistów jak ci agresji brakuje
MAJSTRO OPOWIJSKI, to wam brakuje, stąd prowokacje... ciekawe czy będziecie mieć jaja, żeby islam ruszyć... nie wierzę
Grafomanka, przecież na nich bomby zrzucamy, po co jeszcze im się z religii nabijać?
MAJSTRO OPOWIJSKI, bo ateiści nabijają się z każdej religii? czy islamu się boją? judaizmu się boją?
Grafomanka mahomet to taki sam debil jak jezus, zadowolona?
MAJSTRO OPOWIJSKI, pisz jeszcze...
Grafomanka a mahomet cię posuwał grafi xD JeszczexD?
MAJSTRO OPOWIJSKI, masz odwagę dawaj, pokaż na co cię stać...
Grafomanka to nudny temat dla mnie, ale zrobiłem to żeby poprawić tobie humor
MAJSTRO OPOWIJSKI, jednak się boisz... wiedziałam
Grafomanka wyrosłem z dziecinady obrażania religii, ale doceniam czyjąś twórczość w temacie
MAJSTRO OPOWIJSKI, takie tłumaczenie dla ubogich... boisz się
Grafomanka boję się jedynie tego co ciebie spotka jak się nie uspokoisz
MAJSTRO OPOWIJSKI, groźby? to też karalne...
Grafomanka idźcie się z pilerym wzajemnie ukarać w ubikacji może?
MAJSTRO OPOWIJSKI, a dlaczego ja mam gdzieś iść z pilierym?
Grafomanka bo tylko wy dwoje widać macie problem natury frustracji z braku seksu....
Chrzanię islam!
O ciapatych pojebów - fanatyków.
*I
Where Is My Mind nie pisz tak, zabiją ciebie!!!!!!!!!!!!!
Muslimów - barbarzyńców.
MAJSTRO OPOWIJSKI, bede męczeninnikiem
Where Is My Mind przyjdą i zabiją zobaczysz, grafomanka do admina islamu pewnie zgłasza teraz xD
MAJSTRO OPOWIJSKI, To bedzie sprawa medialna pewnie, to jakaś rozrywka dla mas.
Where Is My Mind grafomanka nie potrafi zbyt długo w sobie gniewu trzymać, znowu zaczyna szaleć
MAJSTRO OPOWIJSKI, A niech jej na zdrowie idzie, dobra jest w środku od duszy strony, a wyżyć się musi.
Jak każdy.
Where Is My Mind myślisz pozwolić jej?
MAJSTRO OPOWIJSKI, Pewnie.
Grafomanko powinnaś podziękować Yankowi za jego dobre serce i litość nad tobą!
"Art. 54. Zasada wolności poglądów
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Art. 54. - [Wolność słowa] - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej.
Dziennik Ustaw
Dz.U.1997.78.483Akt obowiązujący
Wersja od: 21 października 2009 r.
Art. 54. [Wolność słowa]
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane."
Grafomanka ,
Groźniejszy od islamu jest nasz rodzimy Ordoiuris.
NO!
"Prawo do posiadania i wyrażania poglądów
28 listopada 2023
autor: Adam Mikoś
Jednym z fundamentalnych praw człowieka, koniecznym do prawidłowego funkcjonowania systemu demokratycznego oraz społeczeństwa obywatelskiego, jest prawo do posiadania i swobodnego prezentowania swoich przekonań. Zgodnie z art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności:
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.
Przedmiotową kwestię porusza również Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych, którego art. 19 ust. 1 i 2 stanowi, że:
Każdy człowiek ma prawo do posiadania bez przeszkód własnych poglądów.
Każdy człowiek ma prawo swobodnego wyrażania opinii; prawo to obejmuje swobodę poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania wszelkich informacji i poglądów, bez względu na granice państwowe, ustnie, pismem lub drukiem, w postaci dzieła sztuki bądź w jakikolwiek inny sposób według własnego wyboru.
Z kolei zgodnie z art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka:
Każda jednostka ma prawo do wolności poglądów i wypowiedzi; prawo to obejmuje nieskrępowaną wolność posiadania poglądów oraz poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji oraz idei, wszelkimi środkami i bez względu na granice.
Na gruncie prawa krajowego istotne znaczenie ma art. 54 ust. 1 Konstytucji RP, stanowiący, że każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Uważasz, że każdy ma prawo obrażać uczucia religijne innych ludzi?
a czemu nie, skoro sami ich nie szanują?
MAJSTRO OPOWIJSKI, jak nie szanują?
Grafomanka widać po tobie
MAJSTRO OPOWIJSKI, co widać?
Grafomanka jak ladacznica się kleisz do każdego chłopa na portalu, tak się religijna kobieta zachowuje?
MAJSTRO OPOWIJSKI, do kogo się kleję?
Grafomanka do pseuda, do mnie do Yanka, a teraz piliery na tapecie...
MAJSTRO OPOWIJSKI, hmmm... to ladacznica ze mnie. Ukamienować!!!
Grafomanka twoja religia też to gloryfikowała
MAJSTRO OPOWIJSKI, to uciekaj, kontakt z kimś takim, ujmuje ci... tego i owego
Grafomanka będę ciebie naprowadzał na dobrą drogę, katechizował...
MAJSTRO OPOWIJSKI, nie boisz się, że szybko wymienię cię na innego?
Grafomanka nie będziesz miała wyboru
MAJSTRO OPOWIJSKI, dlaczego? wytłumacz
Grafomanka Nie ma co z nimi prowadzić jakiejkolwiek rozmowy na ten temat.
Grafomanka nie gadaj z nami idź z pilierym na seks lepiej, tylko pomódlcie się przed i odmówcie różaniec po xD
Ich nienawiść jest większa niż ich rozum.
piliery, ano nie ma. przyjemność im sprawia obrażanie naszych uczuć... przecież my ich nie obrażamy, mam tutaj na myśli ciebie i mnie...
Grafomanka gra wstępna widzę, piliery ostrzysz kredkę?
MAJSTRO OPOWIJSKI, chyba okulary powinieneś zmienić...
piliery
jakoś nie błysnąłeś rozumem. Przypadkowo tu się nawinąłeś paciorku, nie masz swoich świątyń że do laickiej włazisz?
A ja..
ja obiecuje, że jak zaniechacie wklepywać tu swoje nabożnie upierdliwe ryczytale, to się uprzejmie od nich "odwale".
Przyjmij paciorku, że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą🤣, a kto jakim bogiem wojuje od takiego ginie.
(ireneo, bóg jam sam)
Grafomanka To obsesja niewyżytych zboków. zostaw ich, do wieczora będą tak nadawać.
piliery, no, czegoś im brak... xD
Grafomanka napisz to jemu na mail, jest na opowi e-mail pilieryery1@gmail.com
MAJSTRO OPOWIJSKI Nie upoważniałem Cię do rozpowszechniania moich danych (nawet jeśli są dostępne).
piliery to ich sam nie wstawiaj publicznie ośle tępy xD Już napisała do ciebie?
MAJSTRO OPOWIJSKI Tępym osłem jesteś sam Nieznajomość prawa nie broni przed odpowiedzialnością. Jeszcze mam cierpliwość. Tymczasem poczytaj https://www.przewodnikporodo.pl/prawo-i-przepisy/czy-dane-udostepnione-publicznie-moga-byc-wykorzystywane-bez-zgody
piliery wydrukuj mi i wyślij to się tym podetrę
na miękkim papierze poproszę
Pajacuj, pajacuj
piliery jak papier aksamitny w dotyku, to wyślij 1000 kopii nawet, przyda się
piliery a może ty jesteś tym słynnym prawnikiem grafomanki, dużo o nim wspomina xD
MAJSTRO OPOWIJSKI, znowu masz jakiś problem? może już skończ...
Grafomanka to tak mnie chcesz na minę wsadzić widzę.... Przyprowadziłaś swojego prawnika na opowi?
MAJSTRO OPOWIJSKI, puknij się w łeb!
Grafomanka jak można tak nisko upaść? Swojego prawnika na portal sprowadzać, oszalałaś. Daj tę kasę lepiej nam na II tom antologii opowi!!
MAJSTRO OPOWIJSKI, a ty już nie masz kim się zająć, tylko cały czas grafomanką?
Nudne to...
Grafomanka to ja na ciebie prawnika przysłałem tutaj?
wstydź się, zagranie z prawnikiem pilierym poniżej pasa...
MAJSTRO OPOWIJSKI, piliery ci przeszkadza? Jakie to prymitywne...
Przeszedłeś samego siebie. Wiedz o tym, że dla katolika jesteś ateistą a dla muzułmanina brudnym psem i paradoksalnie to katolicy chronià cię przed tym żeby nie spadł ci ten pusty łeb.
ale bagno
Grisza
aleś debil, jeśli w nie wlazleś.
Tak przy okazji, to kretyn też jesteś. Dlaczego? Ano tak samo jak bagno...żywiołku.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania