ropusza pieśń
ropucha w polityce osiadła
rechoce po portalach dostojnie
aż pęka jej jad w zajadach
wojna
wojna na wojnie
trzeba skrzeczeć z lufy ust starych
skądś wyciągać pożółkłe treści
pism sprzed wieku a dla niej jare
wieści
wieści
kto komu kiedy i za co
kiedy? wczoraj bo dzisiaj jest git
kresy odzyskać bo ruskie mataczą
Gdzie Dmowski?
Piłsudski?
husaria i sznyt?
słomka jest potrzebna ropusze
nadmuchają i rośnie to w słoju
pęknie
ale obryzga pokoje
jak nikt
Komentarze (19)
Otello, co za wiersz... chwalisz ostatnio chłam i chłam piszesz... nawet złośliwość ci nie wychodzi.
Marniutko, panie poeta... leki odstawiłeś? Błąd!
Hahaha
:))) Jesteś meblościanko paździerzowa.
Gdzież by ciebie mogło u u mnie zabraknąć? :)))
Ano weszłam, a tu ''poeta'' wiersze kleci, ale coś nieudolnie... weny zabrakło czy alkoholu we krwi?
To na pewno zły wiersz wyrocznio.
Kto nu się oparł twojej ocenie?
Ja po prostu nie umiem pisać wierszy, a ty jesteś bezlitośnie obiektywna :)))
By*
Czasami coś ci wyjdzie, chociaż połowicznie... ale, jak widać, lata świetności masz raczej za sobą, jeżeli chodzi o poezję. A z pisania ''na siłę'', to takie gniotki wychodzą.
Niemniej oszukuj się, że jeszcze coś ci w duszy gra... chociaż tak szczerze mówiąc, to raczej smutne. Wypalenie.
Oczywiście larwo.
Dziękuję za oceną mistrzyni.
Proszę bardzo, Otello.
Taką ocenę każdy, kto choć liznął poezję, ci wystawi. Innej się nie da. To chłam.
Komu, kiedy i za jakie grzechy? Pansowo podkręć sobie lepiej ìturbo, bo w tym wierszu ledwo pyrkasz, aż ropuszce wstyd zapewne, że wmanewrowałeś ją w ten kit....
Zróbcie sobie dobrze,:)
na ropucha
miast rechotać on w zalotach,
wylazł z błocka i tu mota
o przebrzmiałym, niepotrzebnym,
może ropuchowi... włójmy?
"wojna
wojna na wojnie"
Prawdziwe, a słomka i ropuch w słoiku wymiata ?
O ile temat już nudzi, to metoda dobra. Lekko i bystrze.
https://www.youtube.com/watch?v=JFBSvpBOjT4
?
E tam, gwiazda orzekła, że nie umim (:
No chyba się nie załamałeś? Pamiętam czasy, gdy po portalach biegał szalony doktorek i ludzi strofował, że słabo piszą, inny niby poŁeta za Stowarzysznie poetyckie się przebrał i trollował do tego. No i się zwarli raz - doktorek ze stowarzyszeniem i przepadli w odmętach cyberprzestrzeni. Zawsze się znajdzie ktoś, kto chce rządzić i ludzi po kątach rozstawiać, widocznie mu się w życiu nie udało, to wetuje sobie w wirtualu.
Ja Ci powiadam, że potrafisz pisać, a poniekąd się znam. O!
A wiersze, jak to wiersze, raz wychodzą lepsze, a raz gorsze, bo pisanie to nie wypiekanie bułek z polepszaczem, gdzie wszystkie bułki zawsze ładniutkie i równiutkie wychodzą ?
Ja nie umiem pisać
.Wyrocznia tak rzekła.
Środki wyrazu solidne, acz średnie. Ale w punkt.
Trochę męcząca jest.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania