ROWER
ROWER
Byłem w lesie na spacerze
Trochę nogi mnie bolały.
Najpierw stałem, teraz leżę.
Jestem cały obolały.
Coś mi nagle zaświtało.
Pomyślałem- gdzie mam głowę?.
Na polanie- coś tam stało.
Jak przypuszczam, był to rower.
Więc podniosłem się i idę.
By to sprawdzić- tak wypada.
Nie do wiary, co ja widzę.
Do roweru ktoś się skrada.
Na polanę więc wkroczyłem.
Sądząc że to jakieś zwierzę.
Będąc blisko, zobaczyłem.
Krasnal jedzie na rowerze.
Komentarze (3)
Mam nadzieję, że nie był to krasnal - złodziej i oddał rower właścicielowi. Pozdrawiam. *****
Coś na wesoło, fajne, też dałam 5 :)
A to sprytne krasnale rowerokrady! No, trza pilnować przybytku kołowego, bo kradną jak dzikie...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania