text usunięty

💩

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Marek Żak 19.02.2023

    Dobre, a najbardziej ostatnia część. Pozdrawiam

  • Pobóg Welebor 19.02.2023

    Dzięki Marku ?
    Pozdrawiam również!

  • Dekaos Dondi 19.02.2023

    Pobóg Welebor↔Jakby w pewnym sensie... dwa inne obrazy, na siebie nałożone, lecz w "rozbitym lustrze" gdzie każdy kawałek nie do końca zdefiniowany:)↔Pozdrawiam?:)

  • Pobóg Welebor 19.02.2023

    Dekaos Dondi, ha, Ty zawsze zobaczysz inaczej niż wszyscy, i bardzo dobrze ?
    Pozdrawiam również ?

  • Poncki 19.02.2023

    Modlitwa do lustra, lecz "tak, tak, tam w lustrze to niestety ja, tak, tak ten saaaaaaam."

  • Pobóg Welebor 19.02.2023

    Ha ha, ?
    Pozdrawiam ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania