Każdy pisze, na ile potrafi i wystarcza mu wyobraźni. Jednym się podoba, innym mniej. Ważne, żeby w ogóle pisać, podpatrywać, rozwijać się poetycko i nie zrażać niepowodzeniami - uniwersalny przepis na pisanie wierszy bez pewności sukcesu;)
Dziękuję:)
Ciekawy wiersz, ale nie przebije tego pt. ''Niepotrzebny od zaraz''
Nie obrazisz się, jeżeli skopiuję go sobie i oprawię w ramki? Chciałabym mieć go na biurku.
Nie śmiem prosić o autograf...
W ramki? Ja cię;) Mam wiele wyróżnień, dyplomów, nawet statuetki, czy nawet wydruki na kubkach, ale w ramkach... no, no. Z wirtualnym podpisem krzyżykiem;) Ale że tak ma biurko? i będziemy sobie patrzeć w oczy? Znaczy Ty na wierszyk;)
Wiersz opublikowany przestaje być własnością autora na wyłączność. Już pisałem, nigdy się nie obrażam, już masz odpowiedź.
Komentarze (6)
Ciekawy wiersz, dosyć oryginalny, pobudza wyobraźnię. Chciałabym umieć tak pisać. Łap 5 :) Pozdrawiam
Każdy pisze, na ile potrafi i wystarcza mu wyobraźni. Jednym się podoba, innym mniej. Ważne, żeby w ogóle pisać, podpatrywać, rozwijać się poetycko i nie zrażać niepowodzeniami - uniwersalny przepis na pisanie wierszy bez pewności sukcesu;)
Dziękuję:)
Ciekawy wiersz, ale nie przebije tego pt. ''Niepotrzebny od zaraz''
Nie obrazisz się, jeżeli skopiuję go sobie i oprawię w ramki? Chciałabym mieć go na biurku.
Nie śmiem prosić o autograf...
W ramki? Ja cię;) Mam wiele wyróżnień, dyplomów, nawet statuetki, czy nawet wydruki na kubkach, ale w ramkach... no, no. Z wirtualnym podpisem krzyżykiem;) Ale że tak ma biurko? i będziemy sobie patrzeć w oczy? Znaczy Ty na wierszyk;)
Wiersz opublikowany przestaje być własnością autora na wyłączność. Już pisałem, nigdy się nie obrażam, już masz odpowiedź.
piszęwięcjestem, bardzo dziękuję.
MartynaM Proszę, dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania