roz.łąki

z tobą w rozłące, taka jesienna, motylkowato darnieję. po krwi ściąg i co raz -

spokojniej.

 

rozkwitam w twojestany

i oswajam tęsknoty jak róże.

by czekać cię rosą,

nie szadzią.

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • JagVetInte 8 miesięcy temu

    Rosą, na delikatnie rozchylonych wargach.

    Motylki w brzuchu, więcej niż jedno znaczenie 🙂

    A, oswajanie róż, czyżby Mały książę?

    Pięknie, again. Max za to 👌

  • Roma 8 miesięcy temu

    To tylko taka miniaturka na szybko, ale super, że się podoba :)
    Dzięki za tak uważne czytanie... tak, to nawiązanie.

  • Sufjen 8 miesięcy temu

    Jest w porządku.

  • Roma 8 miesięcy temu

    Dziękuję.

  • Sufjen 8 miesięcy temu

    Roma Generalnie doceniam Twoje pióro. Masz potencjał.

  • Roma 8 miesięcy temu

    Sufjen miło mi to czytać :) coś tam się staram by było coraz lepiej, więc tym bardziej doceniam to co napisałeś.

  • Pracownik lady mięsnej 8 miesięcy temu

    Lubię, kiedy kobieta...
    Autor: KAZIMIERZ PRZERWA-TETMAJER

    Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu,
    kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu,
    gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie,
    i wargi się wilgotnie rozchylą bezwiednie.

    Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi,
    gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi,
    gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem
    i oddaje się cała z mdlejacym uśmiechem.

    I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania
    przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania
    zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia,
    gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia.

    Lubię to - i tę chwile lubię, gdy koło mnie
    wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie,
    a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata
    w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

  • Pracownik lady mięsnej 8 miesięcy temu

    takie skojarzonko mi się zrobiło :)

  • Roma 8 miesięcy temu

    Pracownik lady mięsnej a to bardzo ładne skojarzono :)

  • Sokrates 8 miesięcy temu

    Trafne skojarzenia

  • arus1983 8 miesięcy temu

    Z podobaniem pozdrawiam

  • Roma 8 miesięcy temu

    Dziękuję bardzo i również pozdrawiam.

  • Jimmy 8 miesięcy temu

    Ładnie Roma 😎

  • Roma 8 miesięcy temu

    Dziękuję Jimmy :)

  • Jimmy 8 miesięcy temu

    Roma - zawsze mnie gdzieś zabierasz 😎

  • Roma 8 miesięcy temu

    Jimmy gdzie tym razem? :)

  • Jimmy 8 miesięcy temu

    Roma - nie mogę powiedzieć. To prywatna podróż. 😉

  • Roma 8 miesięcy temu

    Jimmy okej, nie dopytuję w takim razie.
    Miłych wrażeń :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania