xxxxx
xxxxxxAutor: TomaszCzytano 421 razyData dodania: 14.09.2016
Średnia ocena: 4.2 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić21
Akcja mocno się rozwinęła. Z niecierpliwością czekam na następny rozdział. 5 :)
,, sianko pod stołem,'' - pod obrusem :) A cóż się wydarzyło na tej Wigilii? Jaka chryja? Muszę uciec się do kolejnej części, byle nie wzięło Cię na wspominki :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Akcja mocno się rozwinęła. Z niecierpliwością czekam na następny rozdział. 5 :)
,, sianko pod stołem,'' - pod obrusem :)
A cóż się wydarzyło na tej Wigilii? Jaka chryja? Muszę uciec się do kolejnej części, byle nie wzięło Cię na wspominki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania