xxxxxx

xxxxx

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • TeodorMaj 14.09.2016

    Akcja mocno się rozwinęła. Z niecierpliwością czekam na następny rozdział. 5 :)

  • KarolaKorman 16.09.2016

    ,, sianko pod stołem,'' - pod obrusem :)
    A cóż się wydarzyło na tej Wigilii? Jaka chryja? Muszę uciec się do kolejnej części, byle nie wzięło Cię na wspominki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania