...
...Autor: MartynaMCzytano 349 razyData dodania: 21.06.2023
Średnia ocena: 3.2 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić32
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?q=you+tube+hej+g%c3%b3rale&mid=657119A96D251B35876B657119A96D251B35876B
https://www.youtube.com/watch?v=6qfxrt3s_i0
Zaczęłaś lepiej pisać. Super, podoba mi się i bardzo lubię ostatnią zwrotkę. Ta miłość do siebie i słów, spojrzenia za firanek. No mnie urzekło :)
Nie umiesz kłamać?
Motyw wytarty przez ciebie; pióro nieco inne; chyba mniej poetyckie? Tak czy owak daję maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5
Chyba już o wszystkim pisałam... może czas połamać pióro? Dzięki, Marku, za odwiedziny. Pozdrawiam
MartynaM Pióra nigdy nie należy łamać, ale tematów jest bez końca. Pozdrawiam
Nie wiem, myślę o innym miejscu, tutaj jakoś za dużo w ostatnim czasie narodziło się moich ''opiekunów'' Jakbym była jakąś zagubioną dziunią... Do miłego, Marku!
MartynaM Rzeczywiście opowi robi się toksyczne...
No, kiedyś robiliśmy sobie jaja i nikt nie brał tego na poważnie, a dzisiaj strach coś napisać, żeby nie być zaszufladkowanym to raz, a dwa że jakieś dziwne elementy roszczeniowe się zadomowiły.
Ten odgłos krowy w wersie "zabrakło mu wyczucia" jest w bardzo złym wydaniu. Radziłbym zmienić maleńka na "jemu'
Ani mu ani jemu tu niepotrzebne...
Ciekawy wiersz, taki smutny, chociaż o pięknie i poezji.
Dzięki, Lotos, za przeczytanie i słowo.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?q=you+tube+hej+g%c3%b3rale&mid=657119A96D251B35876B657119A96D251B35876B
https://www.youtube.com/watch?v=6qfxrt3s_i0
Zaczęłaś lepiej pisać. Super, podoba mi się i bardzo lubię ostatnią zwrotkę. Ta miłość do siebie i słów, spojrzenia za firanek. No mnie urzekło :)
Nie umiesz kłamać?
Motyw wytarty przez ciebie; pióro nieco inne; chyba mniej poetyckie? Tak czy owak daję maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5
Chyba już o wszystkim pisałam... może czas połamać pióro?
Dzięki, Marku, za odwiedziny.
Pozdrawiam
MartynaM Pióra nigdy nie należy łamać, ale tematów jest bez końca. Pozdrawiam
Nie wiem, myślę o innym miejscu, tutaj jakoś za dużo w ostatnim czasie narodziło się moich ''opiekunów''
Jakbym była jakąś zagubioną dziunią...
Do miłego, Marku!
MartynaM Rzeczywiście opowi robi się toksyczne...
No, kiedyś robiliśmy sobie jaja i nikt nie brał tego na poważnie, a dzisiaj strach coś napisać, żeby nie być zaszufladkowanym to raz, a dwa że jakieś dziwne elementy roszczeniowe się zadomowiły.
Ten odgłos krowy w wersie "zabrakło mu wyczucia" jest w bardzo złym wydaniu. Radziłbym zmienić maleńka na "jemu'
Ani mu ani jemu tu niepotrzebne...
Ciekawy wiersz, taki smutny, chociaż o pięknie i poezji.
Dzięki, Lotos, za przeczytanie i słowo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania