...

...

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Grain 21.06.2023

    https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?q=you+tube+hej+g%c3%b3rale&mid=657119A96D251B35876B657119A96D251B35876B

  • MartynaM 21.06.2023

    https://www.youtube.com/watch?v=6qfxrt3s_i0

  • Materazzone 21.06.2023

    Zaczęłaś lepiej pisać. Super, podoba mi się i bardzo lubię ostatnią zwrotkę. Ta miłość do siebie i słów, spojrzenia za firanek. No mnie urzekło :)

  • MartynaM 21.06.2023

    Nie umiesz kłamać?

  • Motyw wytarty przez ciebie; pióro nieco inne; chyba mniej poetyckie? Tak czy owak daję maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 22.06.2023

    Chyba już o wszystkim pisałam... może czas połamać pióro?
    Dzięki, Marku, za odwiedziny.
    Pozdrawiam

  • MartynaM Pióra nigdy nie należy łamać, ale tematów jest bez końca. Pozdrawiam

  • MartynaM 22.06.2023

    Nie wiem, myślę o innym miejscu, tutaj jakoś za dużo w ostatnim czasie narodziło się moich ''opiekunów''
    Jakbym była jakąś zagubioną dziunią...

    Do miłego, Marku!

  • MartynaM Rzeczywiście opowi robi się toksyczne...

  • MartynaM 22.06.2023

    No, kiedyś robiliśmy sobie jaja i nikt nie brał tego na poważnie, a dzisiaj strach coś napisać, żeby nie być zaszufladkowanym to raz, a dwa że jakieś dziwne elementy roszczeniowe się zadomowiły.

  • jerry 22.06.2023

    Ten odgłos krowy w wersie "zabrakło mu wyczucia" jest w bardzo złym wydaniu. Radziłbym zmienić maleńka na "jemu'

  • MartynaM 22.06.2023

    Ani mu ani jemu tu niepotrzebne...

  • Lotos 22.06.2023

    Ciekawy wiersz, taki smutny, chociaż o pięknie i poezji.

  • MartynaM 22.06.2023

    Dzięki, Lotos, za przeczytanie i słowo.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania