Rozwaga i kakao

Słowo moje ważone jest przez Temidę,

na każdym wersie prezentuje swą rozwagę.

Niczym ziarna kakaowca tworzę zdania,

radość z doznania tego – to czekolada.

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Jak zawsze mi sie podoba 😊😉 czyzbys odpowiadal w skroconej wersji?;)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Dokładnie tak 😉😀

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal 😉😘

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa 🥰😆

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal jak sie spalo?;)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Bardzo dobrze 😁
    A ty jesteś wyspana?

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal idealnie mi sie spalo👌

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Świetnie to dobrze wróży twórczej pracy 🙂

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal ja z natury jestem tworcza🤭🤗

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa To ja lubię 😁👍

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal wiem😘

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Rozczulasz mnie 😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal dlaczego tak?;),ze jestem Mila?;)

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Rozczula mnie twoja Poezja,twoje słowa 😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal ojej🙈🙈🙈😉😘🤭,bo sie zawstydze.
    Milo mi bardzo z takich pozytowow.
    Ostatnio az trollorstwa zaduzo powychodzilo🤣🤭😁

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    A tu takie cieple slowka:)no ,no

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa Taka prawda😸

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal ojeej🤗

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Zawsze na prawo, nigdy na lewo!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania