xxx

xxx

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • Grain 04.04.2023

    sloganowa szmira

  • MartynaM 04.04.2023

    Dzięki za komentarz, Grain.
    Pozdrawiam serdecznie.

  • MartynaM W sumie to wybitny koneser dobrej poezji, dlatego też jest niezwykle wymagający, ale jakie merytoryczne komentarze pisze.

  • Senograsta 04.04.2023

    można sobie powyobrażać, ładne papierowe ale czemu papierowe właściwie?

  • MartynaM 04.04.2023

    Dlatego, że czasami tylko tyle zostaje z człowieka. Resztę zmarnował.

  • Materazzone 04.04.2023

    "Rozmyśl że kiedyś był"

    Urzekające :D

  • MartynaM 04.04.2023

    Że co?

  • Materazzone 04.04.2023

    MartynaM ał mi zjadło. Wers, aforyzm, zdanie, Twoje, urzekające. To.

  • MartynaM 04.04.2023

    Poprawiłam, nie musisz być taki złośliwy... chyba że musisz.

  • Materazzone 05.04.2023

    MartynaM nie trzeba było poprawiać. Rozmyślał też dobre. Nie chciałem być złośliwy, a tylko pochwalić ten wers i wyrazić opinię, że mnie urzekł. Naprawdę :D

  • Pobóg Welebor 05.04.2023

    A to jest bardzo ciekawe. Bo głębia była w nim na kartce papieru i była w lesie, gdzie leżał, i nikt jej nie widział, nawet zwierzęta. Szczerze, to zaskoczyłaś czymś tak nadrealnym, przynajmniej po raz pierwszy zauważyłem. No i słońce odwracało promienie, to jest cudne.
    Pozdrawiam ?

  • rozwiazanie 05.04.2023

    Papierowa dzikość, którą zwierzęta ze strachu obchodzą wokół i wspomnienie o własnym istnieniu rozrywa w denacie tatuaże. Ta tona energii w niebycie przykuwa uwagę.5. Pozdrawiam.

  • MartynaM 05.04.2023

    Pobóg, Rozwiązanie, pięknie Wam dziękuję za przeczytanie i pozostawienie komentarza.
    Pozdrawiam.

  • Kapitalny wiersz; tylko koniecznie zmieni tytuł, żeby nie zdradzać niespodzianki w finale. Pozdrawiam 5

  • Cygan 05.04.2023

    Drugi raz ma zamieniać? Pierwszy był "rozwiercony" ale zawstydziła się złośliwości ?????

  • Cygan Nie wiedziałem. Pierwszy był lepszy.

  • Cygan 05.04.2023

    Marek Adam Grabowski też mi się podobał????

  • MartynaM 06.04.2023

    Nie, Marku, nie był lepszy, nie oddawał co chciałam wyrazić... może i ten nie jest za dobry, ale w tej chwili nie mam innego pomysłu.
    Dziękuję za komentarz.
    Pozdrawiam.

  • MartynaM Nawet rozważałem obniżenie oceny za spoiler w tytule, ale uznałem, ze byłoby to wredne.

  • MartynaM 06.04.2023

    No pewnie, przecież nie chcemy być wredni, pomijając sytuacje, które do tego zmuszają, w sensie nadmieniam o sobie...

    Miłego dnia Marku!

  • MartynaM Miłej Wieczerzy Pańskiej.

  • MartynaM 06.04.2023

    Planowałam później Ci życzenia wysłać... ale dziękuję i wzajemnie!

  • MartynaM Świąteczne (sensu strico) będą w sowim czasie.

  • MartynaM 06.04.2023

    Ok. Będzie mi bardzo miło.

  • Dekaos Dondi 07.04.2023

    MartynaM↔Tak trochę, niczym prolog filmu, o określonych sekwencjach.
    Z domysłem, że dopiero wyjdzie na jaw, jakie wspomnienie, przyczyną możliwości kartki.
    A swoją drogą, dużo zależy z "jakiego zeszytu wyrwana" i kto ustanowił tytuł:)
    Pozdrawiam?:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania