.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • AndreaR 24.03.2017

    Podobają mi się zwięzłe miniatury, których ja niestety pisać nie potrafię. :) 5

  • Pasja 25.03.2017

    Fajne przebudzenie o świcie, fajny pocalunek z klamry ust czerwonych. Pozdrawiam ciepło i 5

  • Noren72 25.03.2017

    Dziękuję Tanaris: )

  • Pasja 25.03.2017

    Noren72 ja nie jestem Tanaris?

  • Noren72 25.03.2017

    Wybacz. Zamienię Wam nicki i będzie ok. Przepraszam.

  • Jo-anka 25.03.2017

    Lubię ciszę... 5 ;)

  • betti 25.03.2017

    Odstępuję od siebie - przystępuję do siebie, w tych miejscach ten wiersz poległ. Puenta też słaba.

    Pozdrawiam.elka.

  • Noren72 25.03.2017

    Dziękuję za komentarz.

  • betti 25.03.2017

    Proszę bardzo, zawsze się cieszę, kiedy mogę pomóc w napisaniu dobrego wiersza.

  • Noren72 25.03.2017

    Ten wiersz jest dobry. Niemniej, tyle opini ilu czytelników. Pozdrawiam

  • NataliaO 25.03.2017

    mi bardziej odpowiadało odstępuję od siebie - Ale jak mówisz ile czytelników tyle opinii.
    Ładnie, barwnie łączysz słowa, mają wydźwięk, a między słowami płynie silne uczucie, jest jakaś nostalgia.
    Niektórzy nie potrafią przekazać czytelnikowi emocji, a Ty zrobiłeś to w dobry sposób. 5 :)

  • Noren72 25.03.2017

    Dziękuję, NataliO:)

  • Pan Buczybór 25.03.2017

    Cisza czasami jest dobra. 5

  • Noren72 25.03.2017

    Cisza sama w sobie jest piękna. Dziękuję Bb:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania