mi bardziej odpowiadało odstępuję od siebie - Ale jak mówisz ile czytelników tyle opinii.
Ładnie, barwnie łączysz słowa, mają wydźwięk, a między słowami płynie silne uczucie, jest jakaś nostalgia.
Niektórzy nie potrafią przekazać czytelnikowi emocji, a Ty zrobiłeś to w dobry sposób. 5 :)
Komentarze (14)
Podobają mi się zwięzłe miniatury, których ja niestety pisać nie potrafię. :) 5
Fajne przebudzenie o świcie, fajny pocalunek z klamry ust czerwonych. Pozdrawiam ciepło i 5
Dziękuję Tanaris: )
Noren72 ja nie jestem Tanaris?
Wybacz. Zamienię Wam nicki i będzie ok. Przepraszam.
Lubię ciszę... 5 ;)
Odstępuję od siebie - przystępuję do siebie, w tych miejscach ten wiersz poległ. Puenta też słaba.
Pozdrawiam.elka.
Dziękuję za komentarz.
Proszę bardzo, zawsze się cieszę, kiedy mogę pomóc w napisaniu dobrego wiersza.
Ten wiersz jest dobry. Niemniej, tyle opini ilu czytelników. Pozdrawiam
mi bardziej odpowiadało odstępuję od siebie - Ale jak mówisz ile czytelników tyle opinii.
Ładnie, barwnie łączysz słowa, mają wydźwięk, a między słowami płynie silne uczucie, jest jakaś nostalgia.
Niektórzy nie potrafią przekazać czytelnikowi emocji, a Ty zrobiłeś to w dobry sposób. 5 :)
Dziękuję, NataliO:)
Cisza czasami jest dobra. 5
Cisza sama w sobie jest piękna. Dziękuję Bb:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania