Rzeczywistość, a sen
Gdy zamykam oczy,
Widzę inny świat.
Wszystko jest cudowny,
tak, jakby każdy chciał.
Lecz niestety to tylko bajka,
Sen o pięknych rzeczach.
Rzeczywistość
jest całkiem inna,
lecz zaskakuje mnie,
Każdego dnia.
Choć staram się zrozumieć,
Co tu mnie otacza,
ja idę ślepo wprost,
Ne wiedząc w co wpadnąć mogę.
Komentarze (1)
szkoda, że ktoś oceniając ten tekst, nie był na tyle uprzejmy, aby wskazać błędy. absolutnie nie o to chodzi, by zrobić komuś przykrość, no chyba, że treść jest obrzydliwa, wówczas, nie mam skrupułów, tutaj nie chodzi o treść a błędy - nie są dramatyczne, ale lepiej czyta się teksty, które nie zawierają błędów. a błędy zawsze można poprawić, prawie każdy je popełnia, oprócz prof. Miodka :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania