Podmiot liryczny poprzez retrospekcję wyraża strach przed doświadczeniami, złymi.. Tylko jakie to doświadczenia wywołane przez "przez jednego splamionego złem człowieka"? Mężczyzna? To pytania bez odpowiedzi. Podmiot liryczny zna ją. 5 :)
Podmiot liryczny poprzez retrospekcję wyraża strach przed doświadczeniami, złymi.. Tylko jakie to doświadczenia wywołane przez "przez jednego splamionego złem człowieka"? Mężczyzna? To pytania bez odpowiedzi. Podmiot liryczny zna ją. 5 :)
Rozumiem, że napisanie tego tekstu musiało być dla Ciebie trudne. Jest przesycony uczuciami i cóż... bardzo wymowny. W każdym razie powinnaś znać już moje zdanie, a co do wiersza - oczywiście 5. Bardzo za nimi tęskniłam i cieszę się, że zdecydowałaś się na wstawienie czegoś nowego :) Trzymaj się cieplutko.
Czasami skopanie komuś tyłka nie wystarcza i muszę coś skrobnąć. ;) To też dobry sposób na odreagowanie. Nie martw się, jestem twardzielką. ;) Dziękuję.
Komentarze (8)
Podmiot liryczny poprzez retrospekcję wyraża strach przed doświadczeniami, złymi.. Tylko jakie to doświadczenia wywołane przez "przez jednego splamionego złem człowieka"? Mężczyzna? To pytania bez odpowiedzi. Podmiot liryczny zna ją. 5 :)
Tak, to jest pytanie. :) Tak mnie naszło pod wpływem pisanego opowiadania...
Wywal myszkę :P
ausek, zbyt ją kocham :(
Podmiot liryczny poprzez retrospekcję wyraża strach przed doświadczeniami, złymi.. Tylko jakie to doświadczenia wywołane przez "przez jednego splamionego złem człowieka"? Mężczyzna? To pytania bez odpowiedzi. Podmiot liryczny zna ją. 5 :)
przepraszam, ausek, to mysz neurotyka... :)
Uwielbiam anonimowe oceny ;)
Rozumiem, że napisanie tego tekstu musiało być dla Ciebie trudne. Jest przesycony uczuciami i cóż... bardzo wymowny. W każdym razie powinnaś znać już moje zdanie, a co do wiersza - oczywiście 5. Bardzo za nimi tęskniłam i cieszę się, że zdecydowałaś się na wstawienie czegoś nowego :) Trzymaj się cieplutko.
Czasami skopanie komuś tyłka nie wystarcza i muszę coś skrobnąć. ;) To też dobry sposób na odreagowanie. Nie martw się, jestem twardzielką. ;) Dziękuję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania