Ja bym wolała być takim robaczkiem. Obserwujesz sobie życie ludzi, siedząc w słoiku, niczym się nie przejmujesz. Z drugiej strony, perspektywa pożarcia przez jakieś inne zwierzę nie jest zbytnio pokrzepiająca.
Kanibalizm jest rzeczą całkowicie normalną. Kiedyś człowiek bardzo przypominał zwierzę z wyglądu i z zachowania (teraz tylko z zachowania) , więc skoro jemy zwierzęta, to czemu mielibyśmy odmówić sobie ludzi?
Karo Rozumiem, rozumiem. Nie mniej, sama tak uważam. Generalnie można też uznać, że wszystkie istniejące na świecie dewiacje są całkowicie normalne : D
Urzekło mnie to. Może to nie jest najtrafniejsze określenie do tego rodzaju tematu, ale zawsze podziwiam sposób w jaki ludzie dobierają słowa, których używam na codzień. 5!
Komentarze (23)
Moje myśli się zatrzymały :)
Dlaczego?
Nie mam pojęcia, podoba mi się to i zaczęłam się zastanawiać czy nie wolałabym być takim robakiem :)
Ja bym wolała być takim robaczkiem. Obserwujesz sobie życie ludzi, siedząc w słoiku, niczym się nie przejmujesz. Z drugiej strony, perspektywa pożarcia przez jakieś inne zwierzę nie jest zbytnio pokrzepiająca.
Naprawdę zatrzymałeś/łaś świat w moim pokoju :)
Piątak, bo fajne.
Dzięki.
świetnie opowiedziane oczami robaczka, 5 :)
Taka natura
:) Bycie zjedzonym przez zwierzę innej rasy bardziej mi się podoba niż kanibalizm
Rasistka ;)
Kanibalizm jest rzeczą całkowicie normalną. Kiedyś człowiek bardzo przypominał zwierzę z wyglądu i z zachowania (teraz tylko z zachowania) , więc skoro jemy zwierzęta, to czemu mielibyśmy odmówić sobie ludzi?
W sumie zgodzę się z Karo.
60secondsToDie dziękuję ;)
60secondsToDie Oczywiście, to tylko spekulacja, filozoficzne stwierdzenie, które miało na celu uświadomić jak bardzo kanibalizm jest normalny ;)
Karo Rozumiem, rozumiem. Nie mniej, sama tak uważam. Generalnie można też uznać, że wszystkie istniejące na świecie dewiacje są całkowicie normalne : D
Karo, już jeden tak mówił jak Ty i wiesz jak skończył... eskortą do kraju.
Neurotyk nie mówił dokładnie tak, jak ja. On mówił o tym, że ludzkie mięso jest bardzo dobre.
Karo bo jest!
Nazareth ups...
*śmiech*
Nazareth dobre jest (gdyż często ratowało rozbitków), lecz czy smaczne?...
Bardzo przyjemny tekst :D 5
Urzekło mnie to. Może to nie jest najtrafniejsze określenie do tego rodzaju tematu, ale zawsze podziwiam sposób w jaki ludzie dobierają słowa, których używam na codzień. 5!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania