.

.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • BezimiennaOna 06.03.2016

    Moje myśli się zatrzymały :)

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    Dlaczego?

  • BezimiennaOna 06.03.2016

    Nie mam pojęcia, podoba mi się to i zaczęłam się zastanawiać czy nie wolałabym być takim robakiem :)

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    Ja bym wolała być takim robaczkiem. Obserwujesz sobie życie ludzi, siedząc w słoiku, niczym się nie przejmujesz. Z drugiej strony, perspektywa pożarcia przez jakieś inne zwierzę nie jest zbytnio pokrzepiająca.

  • BezimiennaOna 06.03.2016

    Naprawdę zatrzymałeś/łaś świat w moim pokoju :)

  • Okropny 06.03.2016

    Piątak, bo fajne.

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    Dzięki.

  • KarolaKorman 06.03.2016

    świetnie opowiedziane oczami robaczka, 5 :)

  • BezimiennaOna 06.03.2016

    Taka natura
    :) Bycie zjedzonym przez zwierzę innej rasy bardziej mi się podoba niż kanibalizm

  • Okropny 06.03.2016

    Rasistka ;)

  • Karo 06.03.2016

    Kanibalizm jest rzeczą całkowicie normalną. Kiedyś człowiek bardzo przypominał zwierzę z wyglądu i z zachowania (teraz tylko z zachowania) , więc skoro jemy zwierzęta, to czemu mielibyśmy odmówić sobie ludzi?

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    W sumie zgodzę się z Karo.

  • Karo 06.03.2016

    60secondsToDie dziękuję ;)

  • Karo 06.03.2016

    60secondsToDie Oczywiście, to tylko spekulacja, filozoficzne stwierdzenie, które miało na celu uświadomić jak bardzo kanibalizm jest normalny ;)

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    Karo Rozumiem, rozumiem. Nie mniej, sama tak uważam. Generalnie można też uznać, że wszystkie istniejące na świecie dewiacje są całkowicie normalne : D

  • Neurotyk 06.03.2016

    Karo, już jeden tak mówił jak Ty i wiesz jak skończył... eskortą do kraju.

  • Karo 06.03.2016

    Neurotyk nie mówił dokładnie tak, jak ja. On mówił o tym, że ludzkie mięso jest bardzo dobre.

  • Nazareth 06.03.2016

    Karo bo jest!

  • Nazareth 06.03.2016

    Nazareth ups...

  • 60secondsToDie 06.03.2016

    *śmiech*

  • Karo 06.03.2016

    Nazareth dobre jest (gdyż często ratowało rozbitków), lecz czy smaczne?...

  • Karo 06.03.2016

    Bardzo przyjemny tekst :D 5

  • Urzekło mnie to. Może to nie jest najtrafniejsze określenie do tego rodzaju tematu, ale zawsze podziwiam sposób w jaki ludzie dobierają słowa, których używam na codzień. 5!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania