Pasjo, popracowałbym nad opowiadaniem. Treść jest ciekawa, dobry materiał na miniaturkę, tylko potrzebuje lepszej oprawy stylistycznej oraz poprawy interpunkcji. Opowiadanie bardziej wygląda na relację, niż właśnie opowiadanie. Spróbuj je ubarwić, dołożyłbym dialogi (np. męża z żoną po tym, jak zaczęło go piec i boleć "w kroku" :)))
Przykład stylu do poprawy:
*wieści zdrady męża z kursantkami - wieści o mężowskich zdradach z kursantkami.
Byłem też przygotowany na inną puentę. To, które napisałaś, od razu kwalifikuje opowiadanie do opowiastek moralizatorskich. Chyba nie chodziło o taki efekt? ;)
Krótkie zdania, mało smaczyste. Styl bym jednak doskonalił w stronę kontrowersji niż Oli projektantki mody. Temat fajny, myśl nawet niezła, ale można to było napisać z pierdolnięciem.
A miło powitać i dziękuję za komentarz. Mam swój styl i Ty masz swój styl i na tym pozostańmy. A ze stylem pierdolnięciem to się nie spotkałam. Pozdrawiam
Wata szklana to jest coś strasznego, za dziecka miałam z nią do czynienia. Jeżeli mogę ją z czymś porównać to jedynie z ziarenkami z owocu dzikiej róży, też są mikroskopijne i wyglądają niewinnie, ale kiedy potrze się nimi skórę świąd i ból jest niesamowity, pokrzywa wymięka w przedbiegach :) Pomysłowa dziewczyna - powinna dostać medal :) 5 :) i pozdrawiam serdecznie :)
Kiedyś przeczytałam, że faceci zdradzają dla seksu, kobiety z miłości... Ja jednak myślę, że zwyczajnie z braku miłości do siebie nawzajem ... Pozdrawiam.
Jeżeli to ma być miłość to ja dziękuję. Zdrada jest szukaniem nowych emocji i może innych doznań. Ale tak czy inaczej jest bolesna zwłaszcza dla bliskiej osoby. Pozdrawiam
pasja Chyba źle mnie zrozumiałaś. Myślę, że ludzie zdradzają z powodu braku miłości... Nie każdemu facetowi chodzi tylko o ,,doznania'' ;) Nie każdej kobiecie wystarcza bycie matką polką ;) Stereotypy to coś czego nie lubię. Myślę, że każdy, dosłownie, każdy chce być kochany i to jest powód, chyba najczęstszy zdrad.... :(
Komentarze (22)
Zdrady i to bardzo bolesne wiadomo dla kogo. Kobieta ma w sobie siłę. 5
Każda zdrada jest obrzydliwa. I kropka. Pozdrawiam serdecznie
Lovelasy nigdy nie zaznają umiaru, ani spełnienia. Takiego, to patelnią zatłuc. 5
I po co zatłuc? Nic nie zrozumie. A niesmak pozostanie u sprawcy, że zabił. Pozdrawiam
pasja Racja są bardziej zdroworozsądkowe metody. Pozdrawiam:)
Szudracz oczywiście racja
Pasjo, popracowałbym nad opowiadaniem. Treść jest ciekawa, dobry materiał na miniaturkę, tylko potrzebuje lepszej oprawy stylistycznej oraz poprawy interpunkcji. Opowiadanie bardziej wygląda na relację, niż właśnie opowiadanie. Spróbuj je ubarwić, dołożyłbym dialogi (np. męża z żoną po tym, jak zaczęło go piec i boleć "w kroku" :)))
Przykład stylu do poprawy:
*wieści zdrady męża z kursantkami - wieści o mężowskich zdradach z kursantkami.
Byłem też przygotowany na inną puentę. To, które napisałaś, od razu kwalifikuje opowiadanie do opowiastek moralizatorskich. Chyba nie chodziło o taki efekt? ;)
Bardzo dzięki za wskazanie błędów. Wzięłam do serca i będę się zastanawiać nad poprawkami. Wszystko kuleje i styl i interpunkcja. Pozdrawiam :-)
Krótkie zdania, mało smaczyste. Styl bym jednak doskonalił w stronę kontrowersji niż Oli projektantki mody. Temat fajny, myśl nawet niezła, ale można to było napisać z pierdolnięciem.
A miło powitać i dziękuję za komentarz. Mam swój styl i Ty masz swój styl i na tym pozostańmy. A ze stylem pierdolnięciem to się nie spotkałam. Pozdrawiam
pasja sama piszesz, że styl kuleje, yo
To można było napisać tak, żeby końcówka uderzyła czytelnika z siłą ciężarówki, to ci próbuję powiedzieć
pasja sama piszesz, że styl kuleje, yo
To można było napisać tak, żeby końcówka uderzyła czytelnika z siłą ciężarówki, to ci próbuję powiedzieć
Okropny dziękuję
Zawsze mogła odciąć to i owo, więc aż tak źle nie miał. 5
A to już ona by cierpiała strasznie.:-)
Ja bym takiego co zdradził powiesiła za jajca lub wykastrowała.Daję 5
Wyrejestrować z życia i puścić z torbami. Pozdrawiam serdecznie
Wata szklana to jest coś strasznego, za dziecka miałam z nią do czynienia. Jeżeli mogę ją z czymś porównać to jedynie z ziarenkami z owocu dzikiej róży, też są mikroskopijne i wyglądają niewinnie, ale kiedy potrze się nimi skórę świąd i ból jest niesamowity, pokrzywa wymięka w przedbiegach :) Pomysłowa dziewczyna - powinna dostać medal :) 5 :) i pozdrawiam serdecznie :)
Dzika róża i wata z opiłkami szkła, fajne porównanie. No pomysł tej kobiety na medal. Pozdrawiam
Kiedyś przeczytałam, że faceci zdradzają dla seksu, kobiety z miłości... Ja jednak myślę, że zwyczajnie z braku miłości do siebie nawzajem ... Pozdrawiam.
Jeżeli to ma być miłość to ja dziękuję. Zdrada jest szukaniem nowych emocji i może innych doznań. Ale tak czy inaczej jest bolesna zwłaszcza dla bliskiej osoby. Pozdrawiam
pasja Chyba źle mnie zrozumiałaś. Myślę, że ludzie zdradzają z powodu braku miłości... Nie każdemu facetowi chodzi tylko o ,,doznania'' ;) Nie każdej kobiecie wystarcza bycie matką polką ;) Stereotypy to coś czego nie lubię. Myślę, że każdy, dosłownie, każdy chce być kochany i to jest powód, chyba najczęstszy zdrad.... :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania