Pomysł na opowiadanie wydaje mi się nie najgorszy, błędów jest faktycznie sporo. Zdania wyrwane z kontekstu nie wiadomo o czym, błędy ortograficzne i wszelakie inne. Dla mnie nie było dziwne (myślę o nastroju) raczej o tematyce, bo nie o miłości, jak zawsze. To na plus dla Ciebie. Nie oceniam.
Fakt wkradły się błędy. Powtórzenia, nie które za często ale jedne wydają mi się potrzebne. Jak by bohaterka powtarzała coś sobie aby to przyswoić. Ciekawa postać się szykuje i chyba historia. Czytało mi się dobrze. Opowiadanie ma coś dziwnego w sobie, ma to coś. Cieszę się, że znów coś napisałaś Lubię Twoje emocje w opowiadaniach. Dam 4
Komentarze (9)
Od groma powtórzeń i ogólnie to opowiadanie jest jakieś takie dziwne. Chyba nie będę oceniał.
Opowiadanie ma taki mroczny klimat. Dziwnie się czytało. Wystąpiło parę błędów. 4 :).
fakt wystąpiły powtórzenia wanna i woda, ale nic nie pasowało mi aby je zastąpić, i dobrze że dziwne. Dzięki za komentarz
Megi dziękuje za komentarz i ocenę :)
Pomysł na opowiadanie wydaje mi się nie najgorszy, błędów jest faktycznie sporo. Zdania wyrwane z kontekstu nie wiadomo o czym, błędy ortograficzne i wszelakie inne. Dla mnie nie było dziwne (myślę o nastroju) raczej o tematyce, bo nie o miłości, jak zawsze. To na plus dla Ciebie. Nie oceniam.
Zdania miały być trochę ucięte. Nie dokończone, urwane. Błędy fakt za dużo ich się wkradło. Dziękuje za opinie :)
Fakt wkradły się błędy. Powtórzenia, nie które za często ale jedne wydają mi się potrzebne. Jak by bohaterka powtarzała coś sobie aby to przyswoić. Ciekawa postać się szykuje i chyba historia. Czytało mi się dobrze. Opowiadanie ma coś dziwnego w sobie, ma to coś. Cieszę się, że znów coś napisałaś Lubię Twoje emocje w opowiadaniach. Dam 4
Faktycznie, jest parę błędów, jednak mi czytało się naprawdę z przyjemnością od samego początku do samego końca :)
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania