-

-

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Prue 02.03.2015

    Powtórzenia robisz dlatego, że chcesz podkreślić te bezpieczne sprawy lub mniej. Słowo dom, pokój, Michał rzuca mi się w oczy. To mi się podoba. Ciekawie jest. Dam 5

  • KarolaKorman 02.03.2015

    Po niefortunnym prologu, część pierwsza wyszła świetna. Dobrze się czyta, jest wciągająca i nawet błędów nie dostrzegłam (prócz małych literówek). Z czystym sumieniem zostawiam 5 :D

  • Ice 02.03.2015

    Znalazłam kilka literówek ale nic poza tym. Czytało mi się bardzo przyjemnie ;5

  • Katerina 02.03.2015

    Wciągające, lekko się czyta, ciekawe. Musze przyznać, że proglog niezbyt mnie zachwycił, ale postanowiłam przeczytać ten rozdział i nie żałuje ;5

  • NataliaO 02.03.2015

    Wiem, te moje nieszczęsne błędy. Czasem ma się wzloty i upadki. Miło słyszeć, ze choć prolog nie był dla was dobry poszliście dalej. Dziękuje za komentarze i oceny :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania