Powtórzenia robisz dlatego, że chcesz podkreślić te bezpieczne sprawy lub mniej. Słowo dom, pokój, Michał rzuca mi się w oczy. To mi się podoba. Ciekawie jest. Dam 5
Po niefortunnym prologu, część pierwsza wyszła świetna. Dobrze się czyta, jest wciągająca i nawet błędów nie dostrzegłam (prócz małych literówek). Z czystym sumieniem zostawiam 5 :D
Wiem, te moje nieszczęsne błędy. Czasem ma się wzloty i upadki. Miło słyszeć, ze choć prolog nie był dla was dobry poszliście dalej. Dziękuje za komentarze i oceny :))
Komentarze (5)
Powtórzenia robisz dlatego, że chcesz podkreślić te bezpieczne sprawy lub mniej. Słowo dom, pokój, Michał rzuca mi się w oczy. To mi się podoba. Ciekawie jest. Dam 5
Po niefortunnym prologu, część pierwsza wyszła świetna. Dobrze się czyta, jest wciągająca i nawet błędów nie dostrzegłam (prócz małych literówek). Z czystym sumieniem zostawiam 5 :D
Znalazłam kilka literówek ale nic poza tym. Czytało mi się bardzo przyjemnie ;5
Wciągające, lekko się czyta, ciekawe. Musze przyznać, że proglog niezbyt mnie zachwycił, ale postanowiłam przeczytać ten rozdział i nie żałuje ;5
Wiem, te moje nieszczęsne błędy. Czasem ma się wzloty i upadki. Miło słyszeć, ze choć prolog nie był dla was dobry poszliście dalej. Dziękuje za komentarze i oceny :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania