-
-Autor: NataliaOCzytano 377 razyData dodania: 03.03.2015
Średnia ocena: 4.6 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić23
Świetna część, ładnie napisana i interesująca. Wkradł się błąd ,,nigdy nie zdradziłabym go z własnym bratem'', nie miałaś chyba na myśli Daniela. Zostawiam 5 mimo to ;D
błąd fakt, miałam na myśli z jego bratem; Dzięki.
Spotkanie z koleżankami świetne. A ukazanie rozprawy bardzo dobre. Dam 5
Bardzo zainteresowało a pomysł też jest dobry :)
Miło słyszeć. Dziękuje :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Świetna część, ładnie napisana i interesująca. Wkradł się błąd ,,nigdy nie zdradziłabym go z własnym bratem'', nie miałaś chyba na myśli Daniela. Zostawiam 5 mimo to ;D
błąd fakt, miałam na myśli z jego bratem; Dzięki.
Spotkanie z koleżankami świetne. A ukazanie rozprawy bardzo dobre. Dam 5
Bardzo zainteresowało a pomysł też jest dobry :)
Miło słyszeć. Dziękuje :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania