-

-

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • KarolaKorman 03.03.2015

    Świetna część, ładnie napisana i interesująca. Wkradł się błąd ,,nigdy nie zdradziłabym go z własnym bratem'', nie miałaś chyba na myśli Daniela. Zostawiam 5 mimo to ;D

  • NataliaO 03.03.2015

    błąd fakt, miałam na myśli z jego bratem; Dzięki.

  • Prue 03.03.2015

    Spotkanie z koleżankami świetne. A ukazanie rozprawy bardzo dobre. Dam 5

  • DuŚka ^.^ 14.04.2015

    Bardzo zainteresowało a pomysł też jest dobry :)

  • NataliaO 14.04.2015

    Miło słyszeć. Dziękuje :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania