,, idę mężnie w zębach ze słonecznikiem " xD
Padłam xD
Nie spodziewałam się takiej końcówki - może to przez zmęczenie... nie wiem. Nie mam siły pisać długich komentarzy, mam nadzieję, że mi wybaczysz... :)
Nie mniej jednak... wiersz mi się podoba. Zostawiam 5 :)
arianie25.12.2016
Zawsze to coś innego; od tych obślizgłych tematów w których miziasz się sam ze sobą.
"Powiadają - chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa nigdy" - przysłowie;
które mówi wszystko o tobie.
"Chłop żywemu nie przepuści" - Kazik Grześkowiak; zaśpiewał z myślą o tobie.
"... Umysły mierne potępiają wszystko,
co przechodzi ich miarę..."
L.R
"... Przyznać się do pomyłki, to przecież nic innego, jak przyznać się,
że dziś jest się mądrzejszym niż wczoraj..."
J.K.L
Baj :)
Komentarze (15)
,, idę mężnie w zębach ze słonecznikiem " xD
Padłam xD
Nie spodziewałam się takiej końcówki - może to przez zmęczenie... nie wiem. Nie mam siły pisać długich komentarzy, mam nadzieję, że mi wybaczysz... :)
Nie mniej jednak... wiersz mi się podoba. Zostawiam 5 :)
Zawsze to coś innego; od tych obślizgłych tematów w których miziasz się sam ze sobą.
"Powiadają - chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa nigdy" - przysłowie;
które mówi wszystko o tobie.
"Chłop żywemu nie przepuści" - Kazik Grześkowiak; zaśpiewał z myślą o tobie.
"... Umysły mierne potępiają wszystko,
co przechodzi ich miarę..."
L.R
"... Przyznać się do pomyłki, to przecież nic innego, jak przyznać się,
że dziś jest się mądrzejszym niż wczoraj..."
J.K.L
Baj :)
Arianie, i tak jestem mądrzejszy i inteligentniejszy od Ciebie:)
Idę mężnie w zębach ze słonecznikiem :D
Ostatni wers najlepszy xD Ode mnie czwóreczka :)
Tfu! Piąteczka ;)
Oj! Samochwała w kącie stała ;)
Violet, to jest samochwała, tak!
Zapomniałeś dodać do listy twoich zalet skromność:) Jak najbardziej 5 za uśmiech który ten wiersz u mnie wywołał.
tygrysku, od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzna zależy ciąg dalszy naszej rozmowy.
I dziękuję za ocenę oraz komentarz:)
Jestem kobietą od urodzenia :)
Tygrysek, a czym się interesujesz? Kim jesteś bądź kim chciałabyś być?
Neurotyk jestem człowiekiem tak mi się wydaję:) I bardzo, ale to bardzo chciałabym nim pozostać:) Interesuję się zwierzętami:)
5555
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania