Samotność

Pochłania mnie w całości,

wnętrzności mi rozdziera

potworny głód miłości.

Strach wiarę mi odbiera.

 

Żal ludziom chcę wykrzyczeć,

czy słuchać będą chcieli?

Wszak chętniej słyszą ciszę.

Czy można ból podzielić?

 

Czy kiedy ból opowiem,

wyleję z serca żale,

to ulży mojej głowie?

Nie będzie boleć wcale?

 

Zawodzą moi bliscy,

niepewność w sercu gości.

Dziś pytam: gdzie są wszyscy,

gdy cierpię w samotności?

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Grafomanka dwa lata temu

    A jak bez rymu byś zapisała? Ten rym do niczego, dlaczego nie spróbujesz inaczej?

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Taki chciałabym mieć styl, z rymem;) ale może spróbuję inaczej. Dziękuję za sugestię.

  • Grafomanka dwa lata temu

    E.T. 1979, no to jak chcesz rymem, to doucz się jaki stosować, a jakich unikać. Wszystko masz w necie, daleko szukać nie trzeba.

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Grafomanka dobrze. Tak zrobię.

  • Grafomanka dwa lata temu

    E.T. 1979, pewnie, pokaż wszystkim, co potrafisz!

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Grafomanka cieszę się, że we mnie wierzysz;)

  • Grafomanka dwa lata temu

    E.T. 1979, pewnie, że wierzę... poczytasz, załapiesz o co chodzi i napiszesz. A ja będę biła brawa...

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Grafomanka dzięki;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania