...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • laura123 23.09.2020

    "Ściany wspomnień " MD, uciekaj od takich kwiatków, wiem kiedyś to zdobilo tekst, ale.nie dzisiaj. Dzisiaj jest pożądanym nazywać zwyczajnie a zarazem oryginalnie. Nie patos, a prostota. Bez dopelniaczowek, to bylby świetny tekst, moim zdaniem oczywiscie.
    Pozdrawiam.

  • ania_marzycielka 23.09.2020

    Dziękuję za opinię, pozdrawiam również:)

  • Pióro subtelne i zmysłowe. Fabuła ciekawa i nostalgiczne. 5

  • ania_marzycielka 24.09.2020

    Dziękuję ślicznie:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania