"Ściany wspomnień " MD, uciekaj od takich kwiatków, wiem kiedyś to zdobilo tekst, ale.nie dzisiaj. Dzisiaj jest pożądanym nazywać zwyczajnie a zarazem oryginalnie. Nie patos, a prostota. Bez dopelniaczowek, to bylby świetny tekst, moim zdaniem oczywiscie.
Pozdrawiam.
Komentarze (4)
"Ściany wspomnień " MD, uciekaj od takich kwiatków, wiem kiedyś to zdobilo tekst, ale.nie dzisiaj. Dzisiaj jest pożądanym nazywać zwyczajnie a zarazem oryginalnie. Nie patos, a prostota. Bez dopelniaczowek, to bylby świetny tekst, moim zdaniem oczywiscie.
Pozdrawiam.
Dziękuję za opinię, pozdrawiam również:)
Pióro subtelne i zmysłowe. Fabuła ciekawa i nostalgiczne. 5
Dziękuję ślicznie:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania