```

`

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Bettina 13.08.2023

    Za zblazowany punkt. Słowo, które mnie uwierało od dwóch miesięcy. W punkt.

  • Bettina 13.08.2023

    Jadę do wód, by dietetycznie odżywiać, pić mineralną wodę i nabrać hartu ducha. Ale co tam, mam depresję, więc mi wolno. Wszystko co sprawia radość jest mi zalecane.

    To okropne. Ale oddaje zblazowane.

  • Bettina 13.08.2023

    Zblazowane per Ego?:)

  • Zenza 13.08.2023

    To depresja Bettino.
    Miło Cię widzieć.

  • Bettina 13.08.2023

    Zenza
    No może zblazowane perEgo to depresja.

  • Zenza 13.08.2023

    Bettina Tak z innej beczki. Polecam Gielniaka.

  • Zenza 13.08.2023

    https://niezlasztuka.net/o-sztuce/jozef-gielniak-czarodziej-linorytu/

  • Bettina 14.08.2023

    Zenza
    Teraz faktycznie Ci pospamuję, za co z góry przepraszam.

    Ten prawdziwy mężczyzna, śpiący w twardej trawie, z odsłoniętym, nieowłosionym torsem
    Z butelką vódki

    I ja, Barbie. Wszystkie leciutkie meble, skręcane w moim domku, sąsiad kichający
    z daleka, innemu muszę nie muszę o moim
    zepsutym rowerze powiedzieć - nie muszę

    Ale to zawsze miło zrobić coś poniżej kosztów, wracając do faceta w trawie,

    Ile on kosztuje?
    Ile zje jedzenia na mięśnie?
    Ile w nim białka?
    Ile ważą te białka w nim.
    Czy moje skręcane mebelki nadają się.

    A co ja nim sobie będę dupę zawracać.

  • Bettina 13.08.2023

    Idę do parku zdrojowego, gdzie siedzę pod tężniami z postanowieniem leczenia dróg oddechowych. Po którymś wdechu czuję sól w ustach i to, że oddech jakby lżejszy. Trochę się modlę, trochę patrzę na ludzi, a później odszukuję palmiarnię i pijalnię wód.

    Rzeczywiście podaje się Schwedentabletten, to taka sól, dla rozluźnienia wydzieliny. Chyba w drzewie oskrzelowym.

  • Co za okropny spamer😒

  • Bettina 13.08.2023

    Do tego momentu doczytałam. Natomiast, ja czytam bardzo szybko, dużo szybciej, niż przeciętnie i ta ocena 1, jest wystawiona przed czytaniem.
    Ktoś leczy swoje niedowartościowanie?

  • Zenza 13.08.2023

    Nie zwracam uwagi na oceny. Najbardziej interesujący są ludzie, którzy zamieszczają komentarze. To, co mają do powiedzenia. Jedynka jest motywacją, zwłaszcza od kogoś, kto nie ocenia.

  • plath 13.08.2023

    Nieznośna lekkość bytu opisana w kalejdoskopie Ciechocinka. Twój umysł pięknie gna ;) 4

  • Zenza 13.08.2023

    To Inowrocław. Polecam :) Dzięki.

  • plath 13.08.2023

    Czekam zatem na kolejne miasta i ludzi. Zwłaszcza na jednego człowieka ..

  • Dekaos Dondi 14.08.2023

    Zenza↔Pierwsze odruchowe skojarzenie, z nickiem i tekstem→to wyobcowanie, poetycko ujęte.
    Może nie zupełne aż tak, ale jednak. Przygniecione "brudną wodą" którą trudno czasami zaakceptować,
    będąc takim, jakim człek jest. Odczuwalnym. A jednak, przeciwstawnym jednocześnie.
    Poza tym, niektóre ciekawe sformułowania→np: " trwałą psychozą włosów".
    Pozdrawiam😒:)

  • Margerita 27.09.2023

    Masz lekką ręką do pisania

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania