Jadę do wód, by dietetycznie odżywiać, pić mineralną wodę i nabrać hartu ducha. Ale co tam, mam depresję, więc mi wolno. Wszystko co sprawia radość jest mi zalecane.
Zenza
Teraz faktycznie Ci pospamuję, za co z góry przepraszam.
Ten prawdziwy mężczyzna, śpiący w twardej trawie, z odsłoniętym, nieowłosionym torsem
Z butelką vódki
I ja, Barbie. Wszystkie leciutkie meble, skręcane w moim domku, sąsiad kichający
z daleka, innemu muszę nie muszę o moim
zepsutym rowerze powiedzieć - nie muszę
Ale to zawsze miło zrobić coś poniżej kosztów, wracając do faceta w trawie,
Ile on kosztuje?
Ile zje jedzenia na mięśnie?
Ile w nim białka?
Ile ważą te białka w nim.
Czy moje skręcane mebelki nadają się.
Idę do parku zdrojowego, gdzie siedzę pod tężniami z postanowieniem leczenia dróg oddechowych. Po którymś wdechu czuję sól w ustach i to, że oddech jakby lżejszy. Trochę się modlę, trochę patrzę na ludzi, a później odszukuję palmiarnię i pijalnię wód.
Rzeczywiście podaje się Schwedentabletten, to taka sól, dla rozluźnienia wydzieliny. Chyba w drzewie oskrzelowym.
Do tego momentu doczytałam. Natomiast, ja czytam bardzo szybko, dużo szybciej, niż przeciętnie i ta ocena 1, jest wystawiona przed czytaniem.
Ktoś leczy swoje niedowartościowanie?
Nie zwracam uwagi na oceny. Najbardziej interesujący są ludzie, którzy zamieszczają komentarze. To, co mają do powiedzenia. Jedynka jest motywacją, zwłaszcza od kogoś, kto nie ocenia.
Zenza↔Pierwsze odruchowe skojarzenie, z nickiem i tekstem→to wyobcowanie, poetycko ujęte.
Może nie zupełne aż tak, ale jednak. Przygniecione "brudną wodą" którą trudno czasami zaakceptować,
będąc takim, jakim człek jest. Odczuwalnym. A jednak, przeciwstawnym jednocześnie.
Poza tym, niektóre ciekawe sformułowania→np: " trwałą psychozą włosów".
Pozdrawiam😒:)
Komentarze (17)
Za zblazowany punkt. Słowo, które mnie uwierało od dwóch miesięcy. W punkt.
Jadę do wód, by dietetycznie odżywiać, pić mineralną wodę i nabrać hartu ducha. Ale co tam, mam depresję, więc mi wolno. Wszystko co sprawia radość jest mi zalecane.
To okropne. Ale oddaje zblazowane.
Zblazowane per Ego?:)
To depresja Bettino.
Miło Cię widzieć.
Zenza
No może zblazowane perEgo to depresja.
Bettina Tak z innej beczki. Polecam Gielniaka.
https://niezlasztuka.net/o-sztuce/jozef-gielniak-czarodziej-linorytu/
Zenza
Teraz faktycznie Ci pospamuję, za co z góry przepraszam.
Ten prawdziwy mężczyzna, śpiący w twardej trawie, z odsłoniętym, nieowłosionym torsem
Z butelką vódki
I ja, Barbie. Wszystkie leciutkie meble, skręcane w moim domku, sąsiad kichający
z daleka, innemu muszę nie muszę o moim
zepsutym rowerze powiedzieć - nie muszę
Ale to zawsze miło zrobić coś poniżej kosztów, wracając do faceta w trawie,
Ile on kosztuje?
Ile zje jedzenia na mięśnie?
Ile w nim białka?
Ile ważą te białka w nim.
Czy moje skręcane mebelki nadają się.
A co ja nim sobie będę dupę zawracać.
Idę do parku zdrojowego, gdzie siedzę pod tężniami z postanowieniem leczenia dróg oddechowych. Po którymś wdechu czuję sól w ustach i to, że oddech jakby lżejszy. Trochę się modlę, trochę patrzę na ludzi, a później odszukuję palmiarnię i pijalnię wód.
Rzeczywiście podaje się Schwedentabletten, to taka sól, dla rozluźnienia wydzieliny. Chyba w drzewie oskrzelowym.
Co za okropny spamer😒
Do tego momentu doczytałam. Natomiast, ja czytam bardzo szybko, dużo szybciej, niż przeciętnie i ta ocena 1, jest wystawiona przed czytaniem.
Ktoś leczy swoje niedowartościowanie?
Nie zwracam uwagi na oceny. Najbardziej interesujący są ludzie, którzy zamieszczają komentarze. To, co mają do powiedzenia. Jedynka jest motywacją, zwłaszcza od kogoś, kto nie ocenia.
Nieznośna lekkość bytu opisana w kalejdoskopie Ciechocinka. Twój umysł pięknie gna ;) 4
To Inowrocław. Polecam :) Dzięki.
Czekam zatem na kolejne miasta i ludzi. Zwłaszcza na jednego człowieka ..
Zenza↔Pierwsze odruchowe skojarzenie, z nickiem i tekstem→to wyobcowanie, poetycko ujęte.
Może nie zupełne aż tak, ale jednak. Przygniecione "brudną wodą" którą trudno czasami zaakceptować,
będąc takim, jakim człek jest. Odczuwalnym. A jednak, przeciwstawnym jednocześnie.
Poza tym, niektóre ciekawe sformułowania→np: " trwałą psychozą włosów".
Pozdrawiam😒:)
Masz lekką ręką do pisania
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania