.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Luciferia 16.12.2017

    Czuję pewien niedosyt :) aczkolwiek zdecydowanie mi się podobało. Masz fajny styl, ciekawie piszesz. Jakieś rozwinięcie będzie? :)

  • marok 16.12.2017

    Nie wykluczam bo mam nagły przypływ weny i dziękuję za komentarz:))

  • Fliqpy 16.12.2017

    Hej. Fajne opowiadanie. 5

  • marok 16.12.2017

    Dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania