.
.Autor: marokCzytano 461 razyData dodania: 16.12.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
Czuję pewien niedosyt :) aczkolwiek zdecydowanie mi się podobało. Masz fajny styl, ciekawie piszesz. Jakieś rozwinięcie będzie? :)
Nie wykluczam bo mam nagły przypływ weny i dziękuję za komentarz:))
Hej. Fajne opowiadanie. 5
Dziękuję
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Czuję pewien niedosyt :) aczkolwiek zdecydowanie mi się podobało. Masz fajny styl, ciekawie piszesz. Jakieś rozwinięcie będzie? :)
Nie wykluczam bo mam nagły przypływ weny i dziękuję za komentarz:))
Hej. Fajne opowiadanie. 5
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania