.

 

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Johnny2x4 08.09.2016

    "Sean 2/2" "Nie, nie jest to ostatnia część."? :D

  • fjoloP 08.09.2016

    Nie
    Jeszcze nie :)

  • fjoloP 08.09.2016

    2/2 oznacza koniec epizodu z tym psychologiem. Wiec nie wyklucza to następnych części.

  • Johnny2x4 08.09.2016

    fjoloP Spoko :)

  • Tomasz 09.09.2016

    No nie, nie jesteś - zdecydowanie nie jesteś. Banalny tekst nie mający nic wspólnego ze schizofrenią. Już widzę psychiatrę, który mówi do pacjenta "Proszę o szczerość" :)

  • fjoloP 09.09.2016

    Co nie jestem?

  • fjoloP 09.09.2016

    Co nie jestem?

  • fjoloP 09.09.2016

    Mogę prosić o odpoiedź na moje pytanie?

  • Tomasz 09.09.2016

    fjoloP "Nie, nie jest to ostatnia część", przeczytałem jako "Nie, nie jestem". Sorka. Miałem wrażenie, że w stopce odnosisz się do tekstu jako autor, dementując swoją ewentualną przypadłość schizofreniczną. Pozdrawiam.

  • fjoloP 10.09.2016

    Ok.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania