No nie, nie jesteś - zdecydowanie nie jesteś. Banalny tekst nie mający nic wspólnego ze schizofrenią. Już widzę psychiatrę, który mówi do pacjenta "Proszę o szczerość" :)
fjoloP "Nie, nie jest to ostatnia część", przeczytałem jako "Nie, nie jestem". Sorka. Miałem wrażenie, że w stopce odnosisz się do tekstu jako autor, dementując swoją ewentualną przypadłość schizofreniczną. Pozdrawiam.
Komentarze (10)
"Sean 2/2" "Nie, nie jest to ostatnia część."? :D
Nie
Jeszcze nie :)
2/2 oznacza koniec epizodu z tym psychologiem. Wiec nie wyklucza to następnych części.
fjoloP Spoko :)
No nie, nie jesteś - zdecydowanie nie jesteś. Banalny tekst nie mający nic wspólnego ze schizofrenią. Już widzę psychiatrę, który mówi do pacjenta "Proszę o szczerość" :)
Co nie jestem?
Co nie jestem?
Mogę prosić o odpoiedź na moje pytanie?
fjoloP "Nie, nie jest to ostatnia część", przeczytałem jako "Nie, nie jestem". Sorka. Miałem wrażenie, że w stopce odnosisz się do tekstu jako autor, dementując swoją ewentualną przypadłość schizofreniczną. Pozdrawiam.
Ok.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania