Sen.

Śniłam kiedyś sen.

Dzieckiem byłam w nim.

I nie mówiąc nic, zmieniałam słowo w rym.

Wolniej płynął czas.

Bo mniej złości było w nas.

A potem nagły błysk.

Skończył się sen.

A ja nie wiem jak odnaleźć, w tym się.

Bo sercem jestem jeszcze tam.

Gdzie nikt nie zadaje ran.

A umysł już wymusza.

By na wojnę wyruszać.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Margerita 18.07.2016

    pięć

  • Tina12 18.07.2016

    Dzięki

  • anonimowa 18.07.2016

    Twoje wiersze są świetne, 5 :)

  • Tina12 19.07.2016

    Dzięki

  • Zagubiona 18.07.2016

    " Śniłam kiedyś sen. " - Da się śnić sen? Nie rozumiem tego...
    Hmm, krótkie troszkę. Raz były rymy, raz ich nie było. Ogólnie wiersz ciekawy, najbardziej mi się spodobał kawałek.
    " Bo sercem jestem jeszcze tam.
    Gdzie nikt nie zadaje ran.
    A umysł już wymusza.
    By na wojnę wyruszać. "
    Ode mnie 4, pozdrawiam kochana!

  • Tina12 19.07.2016

    Oki, nie zawsze wszystko wychodzi

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania