Sen o lepszym jutrze
Jak trudno nam dziś kochać
Prawdziwie i szczerze
Jak trudno nam dziś dostrzec
Kto obok siedzi przy obiedzie
Tak ciężko nam zrozumieć
Magię istnienia i sens
Bo popadliśmy z czasem
W pędzący życia bieg
Internetowe szaleństwo
Ogarnia każdego z nas
Nie wiele dostrzegamy
Jak dużo w nim kłamstw
Zakłamana prawda dziś panuje wszędzie
Ja już nie chce wiedzieć
Jak to dalej będzie
Komentarze (3)
Siedzicie w internecie i nawet błędów nie potraficie wyłapać... Nie potraficie też poezji znaleźć i zobaczyć jak należy ją pisać.
Ubogie to siedzenie w necie... Bezmyślne bardzo
Odbieram, że brakuje Ci kogoś komu można by powiedzieć co myślisz o świecie, jak przyjmujesz to co w nim się zdarza. Portal literacki wymaga nieco innego pisania.
Wymowa w porządku, ale spróbuj oddac to nie tak dosłownie,.daj jakiś przykład,.namaluj scenę, która to zobrazuje i pozostawi w czytelniku ślad. Jeśli nie stosujesz interpunkcji, to po co Ci duże litery na początku każdego wersu?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania