Nie przepadam za nowoczesną poezją. Nie zawsze ją rozumiem. Widać to zależy od tego jakie budzi we mnie emocje. Tu, niestety, musiałem zrozumieć. 5! Dziękuję!
Powoli zastanawiam się, czy jesteś wampirem, czy tak po prostu bardzo nie lubisz słońca, że gnębisz w co trzecim swoim wierszu ;) Żartuję oczywiście. Smutny obraz wymalowałeś słowami. Troszkę tak jakbyś ukazywał, że rola Boga w dzisiejszym świecie nie jest już dla wielu ludzi tak istotna, jak była kiedyś, i że to wszystko kształtuje z kolei ten cały metafizyczny świat i przeinacza to, co dobre i piękne, w szkaradę. Druga opcja jest taka, że za zgrabną metaforą zagubionych aniołów ukryłeś ludzi :) 5.
Komentarze (13)
Jezu, ale piękne ♡ 5
Zostaw Jezusa w spokoju.
Dziękuję: )
chyba najlepszy wiersz, jaki czytałam w życiu
Świetne. Daje do myślenia, trzeba się zatrzymać przy nim na dłużej.
Pięć, bo nie można więcej.
Zgadzam się z wszystkimi poprzednikami. 100x5, gdybym tylko mogła. Ale nie mogę... więc tylko 5.
Nie przepadam za nowoczesną poezją. Nie zawsze ją rozumiem. Widać to zależy od tego jakie budzi we mnie emocje. Tu, niestety, musiałem zrozumieć. 5! Dziękuję!
To ja dziękuje.
Bez dwóch zdań 5!!!!!!
Dziękuję ÓKÓ:)
Chyba lubisz deszcz. 5
Powoli zastanawiam się, czy jesteś wampirem, czy tak po prostu bardzo nie lubisz słońca, że gnębisz w co trzecim swoim wierszu ;) Żartuję oczywiście. Smutny obraz wymalowałeś słowami. Troszkę tak jakbyś ukazywał, że rola Boga w dzisiejszym świecie nie jest już dla wielu ludzi tak istotna, jak była kiedyś, i że to wszystko kształtuje z kolei ten cały metafizyczny świat i przeinacza to, co dobre i piękne, w szkaradę. Druga opcja jest taka, że za zgrabną metaforą zagubionych aniołów ukryłeś ludzi :) 5.
Rasiu, połączyłem obie "opcje" w jednej...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania