Seria limitowana

Za mało treści w treści i metafory brak, żeby na grzbiecie

ponieść wyobrażenie ognia bez ognia. A ciotka Wanda w spódnicy

niosła żar, gasiła rzekami.

Po niej już tylko oczy zaplątane w piasku. I zamki w chmurach

na pasku, jak baranki.

 

Na brzegach prasujemy zagniecenia. Musi być równo,

równiutko na przejściach dla inżynierów, inaczej na ulicach wyrównają

kostki brukowe.

 

Rozpędzam się w ucieczkach przed rozpędzonym tłumem.

 

Orkiestra jeszcze gra po kieszeniach, a już z hukiem wypadają

dziury.

To nie jest koronkowa robota.

Średnia ocena: 2.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (151)

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Kiedyś byłem w bibliotece publicznej, gdzie poetka w okularach i zmechaconym swetrze czytała wiersze przerywam jej i pytam- czy poetki robią laskę
    Człowieku pewnie i to jak ! Tak powiedziała zakończyła odczyt i się mnie uczepiła. Uczepiła do dziś.
    Wiesz to miało iść do wiersza "chińskie korpo" ale jeszcze się nie pokazał, to piszę tu u Ciebie, bo nie mam notesu. Chyba się Pani nie gniewa ?
    Już sobie idę.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Bardzo poruszająca historia... i niebywale romantyczna.
    Jak widać są 'uczucia' trwałe... bardzo trwałe.

    Dziękuję za podzielenie się osobistymi wrażeniami bibliotecznymi...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Fajne to było. Między książkami, między wersami, woluminów było w bród.
    Pa nie odświeżaj tak.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Na pewno, każdy z panów na portalu, biegnie w tej chwili do biblioteki, żeby poczytać... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka co masz na sobie, opisz w 3 słowach👁️‍🗨️

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, nie pracuję w bibliotece publicznej... pukaj do innych xD

  • Agrafka dwa lata temu

    Co do Wandy,
    "7 grudnia 2024 roku Braun odebrał z Lotniska Chopina w Warszawie deportowanego do Polski z Republiki Południowej Afryki Janusza Walusia skazanego w 1993 roku na karę dożywotniego pozbawienia wolności za zabójstwo polityka Chrisa Haniego" - wikipedia.
    Myślę, ze to o tym jest ten refleksyjny bardzo wiersz ;-)
    W każdym razie ta orkiestra grająca po kieszeniach, jeśli z puzonów, to na pewno robi dziury :-))Fajne :-)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Czy ja wiem...

    Dziękuję za komentarz.

  • andrew24 dwa lata temu

    ...
    delikatnie otwieram drzwi
    do innego wymiaru
    tutaj
    jesteśmy blisko

    rzeczywistość
    niestety...
    ...
    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego dnia

  • Grafomanka dwa lata temu

    Dziękuję, Andrew, rzeczywistość faktycznie nie zapowiada się...

    Odpozdrawiam i miłego popołudnia...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka odpozdrawia. Rzetelna dziewucha !
    Odpozdrawia nie, tego już się nieda odzoboczyć 🤷

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Dziękuję. Miłego.
    Cha ha 😁

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Ziew, ale nudy tu ciebie Grafi, albo polityka, albo wyfioczeni piją kaweczkę i jedzą ciasteczko. Kącik z tak zwanej Dupy jest u Ciebie.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Królewskie kąciki z tzw Dupy u Grafi. Ziew - poproszę kawę. Czarną.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Cieszy mnie to. Jest nadzieja, że więcej nie przyjdziesz...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , no jest taka nadzieja.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Iteż odpozdrawiam mocno, wyraźnie, szlachetnie i łączę wyrazy szacunku 😁

  • Grafomanka dwa lata temu

    Pilnuj, pilnuj... bo jeszcze ktoś mnie ukradnie xD

  • Sufjen dwa lata temu

    Potrafisz wspaniale układać słowa w metafory. Podoba mi się.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Dziękuję Sufjen.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Dziękuję i też odpozdrawiam.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Ito jest moment na heksagram
    z księgi iczing :

    Żyć się nie boję,
    wszak życie to ja,
    nie szukam rojeń,
    dużo ich we snach

    W zasadzie, to jest tłumaczenie i interpretacja
    Heksagramu

    Człowiek prawy idzie
    Drogą cesarza
    Nie szuka poklasku
    Lekko stąpa po kamieniach

  • Grafomanka dwa lata temu

    Nie we snach, tylko w snach... we smutek można popaść xD

    A to w ramki sobie obstaw i codziennie czytaj...

    'Człowiek prawy idzie
    Drogą cesarza
    Nie szuka poklasku
    Lekko stąpa po kamieniach'

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    To jest tekst Ireneusza, błysłaś i zaraz zgasłaś durna, ty oj durna. zostawiam cię z całą resztą Królewskiego Klubu z TZW DUPY Grafi. Bo jesteś zbyt przewidywalna i nudna. Idę do Martyny, ona jest fajna i kobieca.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Chyba coś ci nie poszło... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Wszystko dobrze, no przecież nie będę ci tłumaczył dowcipasów, opartych na stereotypach z innych kultur. A, teraz idé szukać Martyny.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Martyny już nie znajdziesz... odeszła

  • Sufjen dwa lata temu

    Im dłużej tu przebywam, tym dalej stwierdzam, że to miejsce posiada jakiś rodzaj specyficznej atmosfery.
    Multikonta potrafiące prowadzić ze sobą mało wysublimowany dialog.
    Wartościowe teksty świecą pustkami w komentarzach - chyba, że przyjdzie spamer i zrobi śmietnik.
    Oceny, które pozwalają na tzw. review bombing.
    Publikuję tu, bo akuratnie mam wolne moce przerobowe, ale wciąż pojawiają się przedziwne persony pokroju ludzi z mopem, czy innych towarzyszy, którzy zajęci są raczej poszukiwaniem sposobu na uzewnętrznienie swoich problemów.
    Mało się dzieje też na głównej. Brak ludzi gotowych do podjęcia próby przeczytania, wartościowego ocenienia konkretnego tworu i podzielenia się zdaniem.

    Przepraszam Cię za ten rozwlekły komentarz, ale aż odechciewa się tu być. A jesteś jedną z nielicznych osób, które rzeczywiście komentują i oceniają konkretny tekst.

  • piliery dwa lata temu

    Masz całkowitą rację. Jedynie fakt, że na innych portalach idzie to w drugą stronę. Społeczności stają się hermetyczne i krążą tylko wokół siebie. Nie wiem co gorsze.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Sufjen, nie trzeba się przejmować, ot pośmiać się trochę, kiedy jeszcze w miarę kloniki piszą i robić swoje.

    Ja zauważyłam, że niektórzy nawet nie czytają tekstów, oceniają na zasadzie wzajemności... to bardziej szkodliwe. A oceny, to taki żarcik Admina...

  • Sufjen dwa lata temu

    Grafomanka Fakt, pozostaję się z tego śmiać. Co do wzajemności... często tak bywa. Siła sugestii jest u ludzi ogromna.

  • Sufjen dwa lata temu

    piliery Obie formy są szkodliwe. Zamknięte kółeczko adoracji = muszę zdobyć ich uznanie i robić to, co ich zadowoli.
    Klony = muszę unikać konfrontacji.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Sufjen, a ja tego nie lubię. Tej wzajemności... To nie jest fajne.
    Czasami podoba mi się tekst, choć autor mnie zniesmacza, ale uczciwie piszę, że tekst dobry, a czasami lubię autora, ale tekst słaby i też piszę, i tracę... ale inaczej nie umiem.

  • piliery dwa lata temu

    Sufjen Niełatwe ale to jedyny sposób, by nie obrzydzić sobie portalu.

  • Sufjen dwa lata temu

    Grafomanka I to jest dobre podejście. Miło jest usłyszeć pozytywne słowa na temat czegoś, co w pewien sposób jest owocem naszej wrażliwości... ale nie zawsze się da. Na tym polega twórczość sama w sobie - metoda prób i błędów. Rozwoju.

  • Sufjen dwa lata temu

    piliery Co fakt to fakt. Dlatego staram się komentować i publikować, jak już tu jestem, będąc niejako obok tego "folkloru".

  • Grafomanka dwa lata temu

    Sufjen, Ty to rozumiesz, dlatego tak pięknie rozwijasz swój talent... a inni mogliby nawet lepiej pisać, ale wystarczają im pochlebne opinie od takich samych znawców albo zbzikowanych na punkcie piąteczek. To już smutne. Zero rozwoju...

  • Sufjen dwa lata temu

    Grafomanka W pewnych aspektach nic nie zrobimy. Choć znajdą się osoby, które rzetelnie podchodzą do tematu i wyrażają rozbudowane opinie (konstruktywne) opinie na temat danego opowiadania.
    Za miłe słowo, dziękuję.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Sufjen , poezja nie mieści się w żadnych ramach, jest żywiołem, jak ogień, wiatr, morderstwo. Pewnie nie rozumiesz, dlategoś jeno gryzipiórek ( :

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    To wypad Sufjen. Gryzipiórku. Na co czekasz ?

  • Sufjen dwa lata temu

    Jest jakiś racjonalny powód dla którego mnie obrażasz? Czy to tylko rodzaj Twojego hobby?

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Jak to Martyna odeszła, co jej zrobiłaś ci..o !

  • Grafomanka dwa lata temu

    Udusiłam... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , prosty dobry żart.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, to nie jest żart

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , a co ?

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , jesteś tylko fejkiem. Rozumiesz pojęcie ? Rozumiesz kontekst, biedactwo pewnie nie. Masz tylko złudzenia, rozumiesz pojęcie ?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, rozumiem, że zmierzchwiły ci się kudełki pod daszkiem... a teraz wypad stąd!

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka wypad to twój stary, starucho.

  • Grafomanka dwa lata temu

    małolacik... no cóż, widać, ani ogłady, ani obycia... słoma w butach

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka, starucho chciałabyś przywrócić ustawienia początkowe, ale nie umiesz. Dla ciebie tylko przydeptane kapciuchy i w najbliższym czasie ogłoszenie braku wsparcia dla grupy peseli 1949-60. Taki system. I tak nie rozumiesz...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka i beztalencie, szkoda na ciebie czasu. Żyj sobie, a wszystko co najgorsze przed tobą, nawet nie będziesz wiedziała, kiedy to wszystko się zaczęło, ale to akurat dobrze. Nienawistna Starucho.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz

    Stary dziad z gorzkimi żalami... ja to mam 'szczęście' do takich zagubionych, szukających wsparcia elementów. I jeszcze 'chłop' pisze 'wszystko co najgorsze przed tobą', bo ofiara losu wie, co przede mną - jasnowidz za dychę.

    A może przed tobą wszystko co najgorsze, może już na to patrzysz i pada na daszek?
    Niech pada, co mnie to obchodzi?

  • Grafomanka dwa lata temu

    ''Dla ciebie tylko przydeptane kapciuchy i w najbliższym czasie ogłoszenie braku wsparcia dla grupy peseli 1949-60. Taki system.''- no to jak to wsparcie zabiorą, to będziesz leżał i kwiczał... już kwiczysz... jak 'paciorek'

    Mówią, że mądrość z wiekiem przychodzi... ale, jak widać na powyższym przykładzie, nie do wszystkich xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , jesteś tak tępa, że powinni wyznaczyć dla ciebie eutanazję na wtorek 15.00
    pokolenie starych bab, które nie kumają, że to już koniec.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , dzbanie tak jest, po prostu. niedługo się przekonasz. umrzesz na raka.
    jeżeli w rodzinie były zgony z powodu tej choroby ( jak każda inna ) to umrzesz na raka na pewno. tak działa świat.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , możesz umrzeć nawet jutro. umieramy, staruchy częściej, młodzi rzadziej. baby później, faceci wcześniej - tak to jest tępa dzido - giń w męczarniach :)))

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, jak staruchy częściej, to uważaj na siebie... xD

  • Grafomanka dwa lata temu

    Co za młot... xD

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz , Grafka jest w wieku tutejszej "LauryAlszer"
    Jeszcze 40-ki nie ma.
    Jeszcze trochę porządzi tutaj.
    NO!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, ty nawet nie zajarzyłeś, że 'LauraAlszer', to klon... chłopa xD

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grafomanka ,No ja nie zaglądałem. A ty to zrobiłaś?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, ja mam trochę oleju w przeciwieństwie do ciebie... ty łykasz każdą bzdurę jak pelikan, aby tylko ładnie ci ktoś komentarz napisał... xD

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grafomanka , co ja łykam, tego nie wiesz. Ale co?
    Laurka ma ptaka pod sukienką?
    NO!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, gdybyś myślał tym co trzeba, sam byś to zauważył po wpisach... xD

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grafomanka ,zaraz wejdę na t3. i ją zapytam.
    NO!

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Zapytałem na t3.
    NO!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, i skończ z tym prostackim, ograniczonym 'no', bo taką laurkę wieśniaka sobie wystawiasz...

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grafomanka czemu zmieniasz temat?
    typowe dla ciebie.
    NO!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, jak zmieniam, na odp 'Laurki' trzeba poczekać i na pewno się dowiesz... xD

  • Grafomanka dwa lata temu

    i łykniesz... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Ale tusą jajca ! Nie ma jak, tępa baba i jej domniemania morderstwa. Palce lizać. NO co za Qur...icha 😁

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafi, Powiedz, że nie jesteś taka głupia. Bo już tu nie przyjdę. Nabijanie się z ograniczonych istot, naprawdę nie jest w moim stylu.
    🙅

  • MartynaM dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, nie jesteś ani śmieszny, a już na pewno nie dowcipny, więc miło mi będzie, jeżeli nie przyjdziesz...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    MartynaM ok

  • MartynaM dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, a tak między nami, to wiesz kim jesteś i nie muszę chyba pisać... A teraz wypad stąd!

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    MartynaM No wiem kim jestem, No.
    Ale ty nie masz bladego pojęcia kim jestem. Tępa dzido. Tworzenie klonów, zombi nic ci nie da. Tępa dzido. Moja Martyna jest nie do podrobienia. Tępy fejku. 😁

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, 'twoja martyna', jest tylko w twojej chorej wyobraźni... a skoro jej szukasz, to czemu tutaj?
    Idź i szukaj!

    Przychlaście!

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka dostała wścieklizny macicy 😁

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, tak ci się tylko wydaje, boś głupi...

    A Martynę myślałam, że straciłam, ale jeszcze jest konto... aż dziwne

  • Grafomanka dwa lata temu

    I pisać z niego można, ale publikować nie... to też dziwne

  • Grafomanka dwa lata temu

    Faktycznie, nikt, po wpisach, nie wie kim jesteś... pierwszy raz na stronie... i nikt za chiny nie domyśli się, takie to trudne... i wulgaryzmy też nie naprowadzą, no gdzie, skąd i jak mogą... kamuflaż pełną gębą...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Jest, po prostu nie lubię tych kołnierzyków, które reprezentujesz.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    To do Sufjena, było.

  • Sufjen dwa lata temu

    Jestem sobą, zwykłym kolesiem, który tu publikuje. Masz z daną osobą konflikt interesów, a ja nie mam - automatycznie mnie atakujesz. Po co? Nie wiadomo.
    Umówmy się, że nie wchodzimy sobie w przysłowiową paradę. Nie mam na to ani chęci, ani czasu.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Sufjen , nie ma mowy.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Jak raz dałeś dupy, jako mądrala, elitarniak, wtajemniczony etc
    to spodziewaj się wizyty kolesi, którzy wojują z Gościem. Zawsze i wszędzie.

  • Sufjen dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz Mhm.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Sufjen , wrzuć tu swój najlepszy tekst, obadam. Dupka ci mięknie, tak ? Niczego nie masz, oprócz kilku zadętych zakalców ?

  • Sufjen dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz Nudny jesteś. Zdarta płyta przy każdej urojonej konfrontacji.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Sufjen , o czym piszesz, jaka konfrontacja. Jesteś słaby. Co miałbym z tobą zrobić ?

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Zadęcie Sufjena, jaki ty masz wartościowy kawałek. Pokaż.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Wrzucaj, obiecuję przeczytać ten zbiór wtórników.

  • piliery dwa lata temu

    Też miałem taką cudowną ciotkę Wandę. Bez nich świat byłby sto razy brzydszy. 10

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Jak to ? Doprecyzuj, obraz ciotki Wandy może wiele zmienić.

  • piliery dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz Zgłoś się jak napiszę wiersz o swojej ciotce Wandzie.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ciotka Wanda, to skarb... dziękuję za komentarz

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , ty nie dziękuj, nie kłaniajsię bo to jest w chu...j pretensjonalne i żałosne.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, dziękuję za info...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , jakie info. Masz coś z głową, gubisz się, popadasz ?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, no jak, poinformowałeś mnie, żebym nie dziękowała... bo to niekulturalne xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka , nie niekulturalne, tylko żałosne. Nie jesteś na rozdaniu nagród, jesteś cięciem, który sprząta po laureatach, zadowolony , że ma robotę.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, bardzo ładnie piszesz... widać że obyty jesteś, i grzeczny. Z taką kulturką, to trzeba umieć podejść... podziwiam xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Ty się zgłoś, jak już wyplujesz ten tekst.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Do piliery

  • piliery dwa lata temu

    Nie wiem czy będę go publikować na opowi.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Ta jasne, nie potrafisz zobrazować ciotki Wandy, atmosfery, czasów, zapachów. Skilcisz kilka porównań, tych co zawsze...
    Obym się mylił. Jedziesz dzieciaku.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    * sklicisz

  • piliery dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz chyba to do mnie pisałeś. O ciotce Wandzie nigdy nie pisałem więc nie będzie "porównań tych co zawsze".

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    piliery ,będą.

  • piliery dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz To pisz. :)

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Jesteś głupi ?

  • piliery dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz Nie głupszy od Ciebie. :)

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    piliery , jasne możesz sobie pomarzyć, każdy może.

  • piliery dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz To nie marzenie. To tajemnica poliszynela. Nie wiedziałeś? O_O

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Dobra jest spadam dzieci, kłucie baloników nie jest zabawne. By waj Cie.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Uwaga ! Teren skażony. Grafi dostała szału.
    Chacha 😁 pospolita wariatka. Lata i odkopuje trupy. No bez jaj. Porządna ruska świruseczka.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Chyba śnisz...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Dobra 😄 to spadam. Powygłupialiśmy się trochę, nawet grubo, nie gniewasz się chyba coo ?

  • Grafomanka dwa lata temu

    Jesteś dnem... gniewać się na dno? Bez przesady...

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    🔋 też misię kończy. Trzymaj się staruszeczko i uprawiaj dużo sexu.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    No, Grafi. Nie bądż taka. Łapy wyciągniętej na zgodę się nie odrzuca. No weź ...

  • Grafomanka dwa lata temu

    Niemiecki Windziarz, masz szczęście, że mam dzisiaj dobry humor, gdyby nie to, to tak bym ci pocisnęła... ale mam litość dla takich ofiar losu.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Uaktywniaj kolejne klony... niech nie próżnują, przecież wiadomo że nie odczepisz się... to już obłęd

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    🤟 giń w męczarniach, no co za tępa dzida chacha trzymaj się i pamiętaj o tym seksie. Spadam, nie odświeżaj.

  • Tytusek dwa lata temu

    ssij knagę kutasino

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    I nie lataj za mną.

  • Grafomanka dwa lata temu

    To jest mój wątek, do twojego nie zaglądam... proste?

  • Tytusek dwa lata temu

    Grafomanka obronie cie graf

  • Grafomanka dwa lata temu

    Tytusek, no i jest kolejny... ale to mało dawaj więcej

  • Tytusek dwa lata temu

    Grafomanka lubisz zabawy w gang bang?

  • Tytusek dwa lata temu

    Grafomanka zabawimy sie paciorku

  • Grafomanka dwa lata temu

    Jesteś tak zepsuty, że gnijesz za życia...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Patola!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Sukces, pseud! Zauważyłeś... DOBRE!

  • o nim pseud dwa lata temu

    "MartynaM 41 min. temu
    Zobaczymy... Sprawdzimy te "niewinne osoby", bo dlaczego nie i kto by nie był wreszcie beknie za swoje "czyny"
    Choćby to miała być ostatnia rzecz jaką jeszcze zrobię.
    Człowiek daruje bydlakom, bo myśli że się ogarną, a zamiast tego czują się jeszcze bardziej bezkarni i chamscy.

    Wystarczy już..."

    Ona ludzi prokuratorom straszy :)))
    Jakby ktoś nie wiedział... MartynaM, to jeden z wielu klonów Grafomanki ;)

  • Grafomanka dwa lata temu

    MartynaM 47 min. temu
    Wiesz, tak jest za każdym razem, kiedy nie chcę z tobą rozmawiać... wtedy nasyłasz na mnie armię klonów

    No nic. Przemyśl to i owo...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka o nim pseud 46 min. temu
    Bzdury! Dlatego nalegam... Zgłoś do prokuratury!

  • Grafomanka dwa lata temu

    To drugi nick, wcześniejszy nawet, ale z którego po usunięciu tekstów nie mogę publikować, o czym klonowiec pseud wie najlepiej, bo pilnuje mnie, jak swojej własności...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Zobaczysz, jak Ci dowalą za fałszywe oskarżenia, to się nie pozbierasz

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, nie martw się o mnie, pilnuj swojej skórki...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Przeprosisz?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, jeszcze w to idziesz? Do końca 'niewinny' klonik... co za tupet i bezczelność

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Przeprosisz?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, won ode mnie!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Możesz sobie armię klonów ściągnąć, mam to gdzieś...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Bzdury! Dlatego nalegam... Zgłoś do prokuratury!

  • o nim pseud dwa lata temu

    Nie zrobisz tego, gdyż, to jest tylko twoja fantazja, wytwór chorej wyobraźni

  • o nim pseud dwa lata temu

    Armia klonów... :)))

  • o nim pseud dwa lata temu

    "Grafomanka 2 godz. temu
    To drugi nick..."

    Na pewno? A np. "laura123" OMG, jak ty kłamiesz!

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, dokładnie, ja kłamię, ty jesteś najszczerszym człowiekiem w kosmosie i trzymaj się tego...
    Jestem pewna, że nikt nie zauważył, że kiedy kończył się jeden nick, wtedy dopiero kolejny wstawiałam, jak to po banie... chociaż Martyna za wykasowanie tekstów 'uziemiona', ale to wszystko nieważne pseud... rób swoje, maluj swój wizerunek na biało, mam to gdzieś.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania