To prawda.
Podczas śpiączki miałam sen o tym że ksiądz proboszcz prowadzi mnie za rękę na dużą górę.Zapytalam ,,a gdzie my księże idziemy" ? zapytałam ,on powiedział tylko
,,czasami trzeba dojść"
W myślach mam górę i szczyt w Szczyrku ,Biały krzyż.
Drogą na krzyż a może droga do nieba.Tego nie wiem.Lekarz do mojej mamy powiedział,, przeszła przez piekło "
Jedno Słowo wystarczy ,fakt .
Po słowach księdza zaczęłam chodzić .
Zanim wróciłam usłyszałam ,,Na Twoje Słowo zarzucę sieć z prawej strony"🙏
Tu jest wszystko co ważne ,pięknie to napisane.
Dziekuję.
W drodze na Biały krzyż widziałam Pana Jezusa trzymał laskę w dłoni...schodził do doliny ,fes razy obejrzał się za mną przepięknie się uśmiechając .W wyrazie twarzy była pewna tajemnica jakby mówił ,Ty jeszcze tego nie wiesz ale ja już wiem"
Dobrze, że napisałaś swoje świadectwo. Dziękuję. Cuda się zdarzają. Każde słowo to ziarno, a z wielu ziaren-słów chleb można upiec, chleb Słowa.
Nawiązałem w tym utworze do Pieśni nad Pieśniami (Pnp 2, 8-9) I do Psalmu 23. To takie słowo na dziś.
Mówisz o chlebie ....przypomniało mi się że kiedyś usłyszałam zdanie ,, Eucharystia ma wymiar eschatologiczny"
Nie rozumiałam tego zdania, nie miałam pojęcia co znaczy eschatologia, nie studiowałam jeszcze wtedy nawet Teologii.
Karmimy się chlebem i karmimy się każdym Słowem które pochodzi z ust Bożych.🙏🔥❤️
Wybacz ale cały czas płyną jakieś słowa
Teraz przychodzi mi do głowy zestawienie
Jasna Góra - ciemna dolina, jakby przeciwieństwo ....
W Częstochowie na Jasnej Górze widnieje napis ,,Góra zwycięstwa''
Bóg wyciąga nawet z otchłani ciemności..byśmy mogli spotkać się z Nim.
Komentarze (9)
To prawda.
Podczas śpiączki miałam sen o tym że ksiądz proboszcz prowadzi mnie za rękę na dużą górę.Zapytalam ,,a gdzie my księże idziemy" ? zapytałam ,on powiedział tylko
,,czasami trzeba dojść"
W myślach mam górę i szczyt w Szczyrku ,Biały krzyż.
Drogą na krzyż a może droga do nieba.Tego nie wiem.Lekarz do mojej mamy powiedział,, przeszła przez piekło "
Jedno Słowo wystarczy ,fakt .
Po słowach księdza zaczęłam chodzić .
Zanim wróciłam usłyszałam ,,Na Twoje Słowo zarzucę sieć z prawej strony"🙏
Tu jest wszystko co ważne ,pięknie to napisane.
Dziekuję.
,, Chociażbym chodził ciemna doliną zła się nie ulęknę bo Ty Jesteś że mną" 🙏
W drodze na Biały krzyż widziałam Pana Jezusa trzymał laskę w dłoni...schodził do doliny ,fes razy obejrzał się za mną przepięknie się uśmiechając .W wyrazie twarzy była pewna tajemnica jakby mówił ,Ty jeszcze tego nie wiesz ale ja już wiem"
3c
3x
Przepraszam że tyle się rozpisałam
Dobrze, że napisałaś swoje świadectwo. Dziękuję. Cuda się zdarzają. Każde słowo to ziarno, a z wielu ziaren-słów chleb można upiec, chleb Słowa.
Nawiązałem w tym utworze do Pieśni nad Pieśniami (Pnp 2, 8-9) I do Psalmu 23. To takie słowo na dziś.
Milejcz pięknie !
Pozdrawiam.
Mówisz o chlebie ....przypomniało mi się że kiedyś usłyszałam zdanie ,, Eucharystia ma wymiar eschatologiczny"
Nie rozumiałam tego zdania, nie miałam pojęcia co znaczy eschatologia, nie studiowałam jeszcze wtedy nawet Teologii.
Karmimy się chlebem i karmimy się każdym Słowem które pochodzi z ust Bożych.🙏🔥❤️
Wybacz ale cały czas płyną jakieś słowa
Teraz przychodzi mi do głowy zestawienie
Jasna Góra - ciemna dolina, jakby przeciwieństwo ....
W Częstochowie na Jasnej Górze widnieje napis ,,Góra zwycięstwa''
Bóg wyciąga nawet z otchłani ciemności..byśmy mogli spotkać się z Nim.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania