Serwus

Jedno słowo wystarczy

Gdy idzie

Skacząc po górach

Rozjaśniając

Ciemne doliny

A w ręku pasterska laska

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • najmniejsza godzinę temu

    To prawda.
    Podczas śpiączki miałam sen o tym że ksiądz proboszcz prowadzi mnie za rękę na dużą górę.Zapytalam ,,a gdzie my księże idziemy" ? zapytałam ,on powiedział tylko
    ,,czasami trzeba dojść"
    W myślach mam górę i szczyt w Szczyrku ,Biały krzyż.
    Drogą na krzyż a może droga do nieba.Tego nie wiem.Lekarz do mojej mamy powiedział,, przeszła przez piekło "
    Jedno Słowo wystarczy ,fakt .
    Po słowach księdza zaczęłam chodzić .
    Zanim wróciłam usłyszałam ,,Na Twoje Słowo zarzucę sieć z prawej strony"🙏
    Tu jest wszystko co ważne ,pięknie to napisane.
    Dziekuję.

  • najmniejsza godzinę temu

    ,, Chociażbym chodził ciemna doliną zła się nie ulęknę bo Ty Jesteś że mną" 🙏

  • najmniejsza godzinę temu

    W drodze na Biały krzyż widziałam Pana Jezusa trzymał laskę w dłoni...schodził do doliny ,fes razy obejrzał się za mną przepięknie się uśmiechając .W wyrazie twarzy była pewna tajemnica jakby mówił ,Ty jeszcze tego nie wiesz ale ja już wiem"

  • najmniejsza godzinę temu

    3c

  • najmniejsza godzinę temu

    3x
    Przepraszam że tyle się rozpisałam

  • Milejcz godzinę temu

    Dobrze, że napisałaś swoje świadectwo. Dziękuję. Cuda się zdarzają. Każde słowo to ziarno, a z wielu ziaren-słów chleb można upiec, chleb Słowa.
    Nawiązałem w tym utworze do Pieśni nad Pieśniami (Pnp 2, 8-9) I do Psalmu 23. To takie słowo na dziś.

  • najmniejsza

    Milejcz pięknie !
    Pozdrawiam.

  • najmniejsza

    Mówisz o chlebie ....przypomniało mi się że kiedyś usłyszałam zdanie ,, Eucharystia ma wymiar eschatologiczny"
    Nie rozumiałam tego zdania, nie miałam pojęcia co znaczy eschatologia, nie studiowałam jeszcze wtedy nawet Teologii.
    Karmimy się chlebem i karmimy się każdym Słowem które pochodzi z ust Bożych.🙏🔥❤️

  • najmniejsza

    Wybacz ale cały czas płyną jakieś słowa
    Teraz przychodzi mi do głowy zestawienie
    Jasna Góra - ciemna dolina, jakby przeciwieństwo ....
    W Częstochowie na Jasnej Górze widnieje napis ,,Góra zwycięstwa''
    Bóg wyciąga nawet z otchłani ciemności..byśmy mogli spotkać się z Nim.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania