Pierwsze powitam Cię w swoim imieniu na Opowi :) Drugie, jestem pod wrażeniem :) Tekst wciągnął mnie od pierwszego zdania i mimo że traktował o zwykłym poniedziałkowym poranku, jest interesujący. Trzecie: nie wiem w czym piszesz swoje teksty, ale masz coś źle ustawione. Jeżeli piszesz w wordzie, kliknij okienko AaBb normalny, by tekst układał się bez marginesów, szybko się taki czyta, ale jest niepoprawny i sprawia wrażenie długiego, co może zniechęcać. Czwarte: nie przesadzaj z długością teksu. Lepiej podzielić na dwie, krótsze części niż wstawiać jedną długą. I piąte, piąteczka :)
Komentarze (14)
Pierwsze powitam Cię w swoim imieniu na Opowi :) Drugie, jestem pod wrażeniem :) Tekst wciągnął mnie od pierwszego zdania i mimo że traktował o zwykłym poniedziałkowym poranku, jest interesujący. Trzecie: nie wiem w czym piszesz swoje teksty, ale masz coś źle ustawione. Jeżeli piszesz w wordzie, kliknij okienko AaBb normalny, by tekst układał się bez marginesów, szybko się taki czyta, ale jest niepoprawny i sprawia wrażenie długiego, co może zniechęcać. Czwarte: nie przesadzaj z długością teksu. Lepiej podzielić na dwie, krótsze części niż wstawiać jedną długą. I piąte, piąteczka :)
Witam ciepło. Dziękuję, akurat tekst skopiowałam z pliku PDF, może dlatego tak dziwnie sie sformatował. Będę miała na uwadze. Pozdrawiam.:)
Bardzo fajny tekst,czekam na ciąg dalszy
Dziękuję i zapraszam na kolejne odsłony.;)
Zostawiam 5 :-)
Dziękuję:)
Ciekawy tekst. Wciąga; ) dobrze napisany i przyjemnie się go czyta. Widzę że są jeszcze dalsze części więc od razu do nich przejdę a tutaj zostawiam 5
Zapraszam:)
Historia bardzo mnie zaciekawiła :) Masz bardzo ciekawy styl pisania, więc już się zabieram za kolejne części a tu 5 :D
Dziękuję i zapraszam:)
Historia zaciekawia, wciągnęła. Ładnie napisane. 5.
Dziękuję NataiaO :) Zapraszam do dalszych częsci.:)
Troszke spóźnione, ale witaj na Opowi. Tekst jest bardzo wciągający i ciekawy ;) Daję 5 i lecę dalej.
dziękuję i zapraszam dalej...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania