...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • KarolaKorman 05.11.2016

    Pierwsze powitam Cię w swoim imieniu na Opowi :) Drugie, jestem pod wrażeniem :) Tekst wciągnął mnie od pierwszego zdania i mimo że traktował o zwykłym poniedziałkowym poranku, jest interesujący. Trzecie: nie wiem w czym piszesz swoje teksty, ale masz coś źle ustawione. Jeżeli piszesz w wordzie, kliknij okienko AaBb normalny, by tekst układał się bez marginesów, szybko się taki czyta, ale jest niepoprawny i sprawia wrażenie długiego, co może zniechęcać. Czwarte: nie przesadzaj z długością teksu. Lepiej podzielić na dwie, krótsze części niż wstawiać jedną długą. I piąte, piąteczka :)

  • AndreaR 05.11.2016

    Witam ciepło. Dziękuję, akurat tekst skopiowałam z pliku PDF, może dlatego tak dziwnie sie sformatował. Będę miała na uwadze. Pozdrawiam.:)

  • kasjopeja 05.11.2016

    Bardzo fajny tekst,czekam na ciąg dalszy

  • AndreaR 06.11.2016

    Dziękuję i zapraszam na kolejne odsłony.;)

  • Kobra 05.11.2016

    Zostawiam 5 :-)

  • AndreaR 06.11.2016

    Dziękuję:)

  • katharina182 08.11.2016

    Ciekawy tekst. Wciąga; ) dobrze napisany i przyjemnie się go czyta. Widzę że są jeszcze dalsze części więc od razu do nich przejdę a tutaj zostawiam 5

  • AndreaR 09.11.2016

    Zapraszam:)

  • Dimitria 09.11.2016

    Historia bardzo mnie zaciekawiła :) Masz bardzo ciekawy styl pisania, więc już się zabieram za kolejne części a tu 5 :D

  • AndreaR 09.11.2016

    Dziękuję i zapraszam:)

  • NataliaO 10.11.2016

    Historia zaciekawia, wciągnęła. Ładnie napisane. 5.

  • AndreaR 10.11.2016

    Dziękuję NataiaO :) Zapraszam do dalszych częsci.:)

  • Grubas 11.11.2016

    Troszke spóźnione, ale witaj na Opowi. Tekst jest bardzo wciągający i ciekawy ;) Daję 5 i lecę dalej.

  • AndreaR 11.11.2016

    dziękuję i zapraszam dalej...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania