...
...Autor: AndreaRCzytano 454 razyData dodania: 05.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
I zostawiam 5. Zapowiada się ciekawie i czekam na cd :-)
Dziękuję i pozdrawiam.:)
A to małolata, spuściła go jak po brzytwie, ha, ha :) Lubię taką humorystyczną narrację, ale po tytule wnioskuję, że nie powinno mi być do śmiechu, 5 :)
W tym tekście jak w życiu. Przeplata się humor z gorzką rzeczywistością. :) Dziękuję za przeczytanie:)
Świetnie poprowadzone dialogi. Jak do tej pory bardzo mi się podoba. Kolejna 5
Dziękuję i zapraszam dalej...
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
I zostawiam 5. Zapowiada się ciekawie i czekam na cd :-)
Dziękuję i pozdrawiam.:)
A to małolata, spuściła go jak po brzytwie, ha, ha :) Lubię taką humorystyczną narrację, ale po tytule wnioskuję, że nie powinno mi być do śmiechu, 5 :)
W tym tekście jak w życiu. Przeplata się humor z gorzką rzeczywistością. :) Dziękuję za przeczytanie:)
Świetnie poprowadzone dialogi. Jak do tej pory bardzo mi się podoba. Kolejna 5
Dziękuję i zapraszam dalej...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania