...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Kobra 05.11.2016

    I zostawiam 5. Zapowiada się ciekawie i czekam na cd :-)

  • AndreaR 06.11.2016

    Dziękuję i pozdrawiam.:)

  • KarolaKorman 06.11.2016

    A to małolata, spuściła go jak po brzytwie, ha, ha :) Lubię taką humorystyczną narrację, ale po tytule wnioskuję, że nie powinno mi być do śmiechu, 5 :)

  • AndreaR 06.11.2016

    W tym tekście jak w życiu. Przeplata się humor z gorzką rzeczywistością. :) Dziękuję za przeczytanie:)

  • katharina182 08.11.2016

    Świetnie poprowadzone dialogi. Jak do tej pory bardzo mi się podoba. Kolejna 5

  • AndreaR 10.11.2016

    Dziękuję i zapraszam dalej...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania