Wreszcie znalazłam czas, by nadrobić Twoje opowiadanie. Lubię czytać o wydarzeniach przedstawionych z perspektywy bohatera. Narracja pierwszoosobowa pozwala nawiązać więź i może nawet bardziej wczuć się w sytuację. Masz ciekawy styl. Konsekwentnie stosujesz też porównania, co czyni tekst przyjemnym w odbiorze. Czyta się szybko i z uśmiechem na twarzy. Podoba mi się również płynne przechodzenie z jednej sceny do drugiej. Nie zarzucasz czytelnika niepotrzebnymi informacjami - a te które serwujesz, powoli wyłaniają się niejako kontynuacja w kolejnych wątkach. Widać, że masz jakiś plan i pomysł na to opowiadanie. Dialogi wychodzą Ci naturalnie. Sama przyjemność z czytania. Pozdrawiam. ;) 5
Wielkie dzięki. Ta powieść to lata pracy i poprawek. Takie moje pocieszydło w trudnych momentach do którego wracam. Mogę tylko zdradzić że z czasem akcja się "emocjonalnie rozkręca" .:)
Komentarze (6)
Nadal mi się podoba,czekam na ciąg dalszy
Cieszę sie i wrzucam cd, oby sie nadal podobało.:)
Cudne i bardzo wciągające. Zostawiam 5 i czekam na dalsze rozdziały :-*
Bardzo dziękuję:) Ciesżę się że sie podoba , bo to praca 20 lat haha
Wreszcie znalazłam czas, by nadrobić Twoje opowiadanie. Lubię czytać o wydarzeniach przedstawionych z perspektywy bohatera. Narracja pierwszoosobowa pozwala nawiązać więź i może nawet bardziej wczuć się w sytuację. Masz ciekawy styl. Konsekwentnie stosujesz też porównania, co czyni tekst przyjemnym w odbiorze. Czyta się szybko i z uśmiechem na twarzy. Podoba mi się również płynne przechodzenie z jednej sceny do drugiej. Nie zarzucasz czytelnika niepotrzebnymi informacjami - a te które serwujesz, powoli wyłaniają się niejako kontynuacja w kolejnych wątkach. Widać, że masz jakiś plan i pomysł na to opowiadanie. Dialogi wychodzą Ci naturalnie. Sama przyjemność z czytania. Pozdrawiam. ;) 5
Wielkie dzięki. Ta powieść to lata pracy i poprawek. Takie moje pocieszydło w trudnych momentach do którego wracam. Mogę tylko zdradzić że z czasem akcja się "emocjonalnie rozkręca" .:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania